Przeznaczenie ?
#1

Witam.W dziale astrologii jeszcze nie bylam. Kiedys ,przed paroma laty,gdzies w 2006 roku pewna osoba ,zajmujaca sie astrologia ,przepowiedziala mi ze COS wygram,i to niedlugo. Rok pozniej zmienilam miejsce zamieszkania .W 2010 roku rzeczywiscie wygralam 2 tygodniowy rejs statkiem. To bylo dawno.Ciekawa bylabym teraz co TERAZ jest dla mnie w gwiazdach zapisane,co mnie czeka w najblizszym polroczu. Czy moglabym o to poprosic?
Dostane odpowiedz ? 29.06.1958 to moja data urodzenia.
Odpowiedz
#2

Nie wiem czego oczekujesz w tak napisanym pytaniu...
Jeśli chcesz porady astrologicznej, czy widać w Twoich "gwiazdach" wygrane...należy podeprzeć się kosmogramem Twoim
Na tej podstawie osoba znająca się może zinterpretować układ planet w Twoim horoskopie...
A jeśli oczekujesz tylko odpowiedzi, czy wygrasz w najbliższym półroczu...cóż...
można czytać horoskopy gazetowe tygodniowe, czy miesięczne i sprawdzać co Cię czeka wg. znaku zodiaku...czy numerologii Oczko

Zaznaczam, ze kosmogram sama stwarzasz, podając dane na stronce z netu, link do stronki jest również przywołany  w naszym dziale Interpretacje astrologiczne... i  chyba tutaj Hyacynt wyjaśnia o co chodzi...
Przejrzyj nasz dział Astrologiczny...skoro się tym interesujesz, wykaż się troszkę kreatywnością, nie czekaj na gotowce...zwłaszcza, że osoby, które były aktywne w dziale Astrologii, rzadko pojawiają się teraz  na Forum...
A z Twojej strony...skoro Cię to zainteresowało...warto nauczyć się czegoś nowego...
I nie podbijaj tematu...bo to nie jest dobrze odbierane przy braku z Twojej strony aktywności na naszym Forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Gdyby to było tak proste ,-to nie prosiłabym o to.
Nie ,ze nie mam ochoty ,tylko nie umiem tego zrobić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości