Rozkład "Jak będzie następnego dnia"
#1

Polecam ten rozkład dla początkujących,ale i nie tylko... Oczko Uśmiech Uśmiech  
"jAK BEDZIE NASTEPNEGO DNIA"


               -----1----
 
----5-----                 ---6---
 
              ---7----
 
            
 ---3---                ---2---
          
 
             ---4---
 
1 i 2 PRZEDSTAWIAJĄ PIERWSZĄ POŁOWE DNIA OD 6-14 (PRZYJMIJMY OD MOMENTU OBUDZENIA )
3 i 4 DRUGA POŁOWA DNIA 14-22.
5 -WYDARZENIA W ŚRODOWISKU,Z KIM SIE SPOTYKAMY ,Z KIM MAMY DO CZYNIENIA.
6 - CO BEDZIE CI PRZESZKADZAŁO W TYM ŚRODOWISKU
7 -OGÓLNA ENERGIA DNIA.
 
TRAFNYCH INTERPRETACJI ŻYCZĘ !! Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#2

Izydo, czy rozkład jest Twojego autorstwa, czy z jakiejś stronki...(wtedy podaj link do tej stronki)

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Rozkład jest podany przez mojego nauczyciela ,ze szkoły  w Krakowie. My,uczniowie jedni początkujący, drudzy mający większą wiedzę  cwiczylismy  na nim.Chcialam.podzielic się  tym.rozkladem z innymi...a może ktoś z niego skorzysta. POZDRAWIAM ????????

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#4

Szczerze mówiąc... to pozycje 5. i 6. są dla mnie niejasne. Myśli

5 -WYDARZENIA W ŚRODOWISKU,Z KIM SIE SPOTYKAMY ,Z KIM MAMY DO CZYNIENIA.
6 - CO BEDZIE CI PRZESZKADZAŁO W TYM ŚRODOWISKU


W pozycji 5. nie jestem pewna o co chodzi, tzn. co to są te "wydarzenia w środowisku"... Czy pytamy o to co się tego dnia wydarzy w otoczeniu osoby pytającej takiego co będzie miało na nią wpływ?...
I kogo dotyczy pytanie "z kim mamy do czynienia"?... 

Natomiast w pozycji 6. - dlaczego od razu pojawia się założenie że osobie pytającej ma coś przeszkadzać w tym środowisku? (czyli jak się domyślam w otoczeniu w którym będzie przebywać danego dnia)... Myśli

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Le Caro,co do twojego wpisu to powiem Ci ,ze taki nam podał wykładowca ,nikt nie dopytywał i wszyscy wiedzieli o co chodzi.. 
 
dla mnie pozycja 5 mówi co sie wydarzy tam gdzie jesteśmy ,z kim się spotkamy (otoczenie jakie będzie tego dnia miało na nas wpływ ) -czyli nieuniknione
pozycja 6-co w danym dniu bedzie dla nas nieprzychylne ,z czego nie będziemy zadowoleni.(przeszkoda).
Myśle ,ze teraz ju z jest jasne..POZDRAWIAM>

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#6

(26-04-2020, 21:40)Izyda napisał(a):  Rozkład jest podany przez mojego nauczyciela ,ze szkoły  w Krakowie. My,uczniowie jedni początkujący, drudzy mający większą wiedzę  cwiczylismy  na nim.Chcialam.podzielic się  tym.rozkladem z innymi...a może ktoś z niego skorzysta. POZDRAWIAM ????????
 Chyba chodziliśmy do tej samej szkołyRotfl ten rozkład jest nie tylko dla początkujących cały czas go używam jak kiedyś będziesz mieć ochotę to opowiem ci  jak mocno potrafi się ten układ manifestować - bo mnie zwaliło z nóg kilka razyUśmiech
Odpowiedz
#7

5 to było co pomaga - lewą stroną pobieramy , a 6 co przeszkadza prawą stroną wydatkujemy wysiłek* ten rozkład przypomina też Wykres numerologiczny Zirbertala ;x  ale tylko przypomina :x
Odpowiedz
#8

(27-04-2020, 15:04)Izyda napisał(a):  pozycja 6-co w danym dniu bedzie dla nas nieprzychylne ,z czego nie będziemy zadowoleni.(przeszkoda).
Myśle ,ze teraz ju z jest jasne..POZDRAWIAM>

Tak, rozumiem Izydo... Uśmiech
To jest tylko moja opinia - ale mnie niespecjalnie podoba się umieszczanie takiej pozycji w rozkładzie dziennym, a zwłaszcza jeśli nie mamy przeciwwagi w postaci "zdarzeń pomyślnych". Myślę że to utrwala złe podejście do kart Tarota, tym bardziej jeśli rozkład jest polecany dla osób początkujących... taka osoba może potem sugerować się tym, że każdego dnia musi się wydarzyć coś niepomyślnego i kombinować co by to mogło być.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

(28-04-2020, 22:17)LeCaro napisał(a):  
(27-04-2020, 15:04)Izyda napisał(a):  pozycja 6-co w danym dniu bedzie dla nas nieprzychylne ,z czego nie będziemy zadowoleni.(przeszkoda).
Myśle ,ze teraz ju z jest jasne..POZDRAWIAM>

Tak, rozumiem Izydo... Uśmiech
To jest tylko moja opinia - ale mnie niespecjalnie podoba się umieszczanie takiej pozycji w rozkładzie dziennym, a zwłaszcza jeśli nie mamy przeciwwagi w postaci "zdarzeń pomyślnych". Myślę że to utrwala złe podejście do kart Tarota, tym bardziej jeśli rozkład jest polecany dla osób początkujących... taka osoba może potem sugerować się tym, że każdego dnia musi się wydarzyć coś niepomyślnego i kombinować co by to mogło być

To raczej Logiczne skoro mamy pozytyw musi być przeciw waga czyli negatyw na tym też polega Nauka Tarota - Sam Rozkład ma nas nauczyć a właściwie odczarować !!!!! Powszechnie forsowany mit iż tarot zrobi nam kuku , co jest Absolutną nieprawdą . Często to co może przeszkadzać bywa czymś dobrym jak nap Rozmarzona karta Kielichów bo będzie powodować nasze rozkojarzenie , lub karta Diabła która w prostym języku wskazuje na nasze słabości lub , uzależnienia . Rzeczą Fenomenalną jest to iż codziennie uczymy się w jaki sposób karty z nami rozmawiają i że nie musimy się ich bać   , jak bardzo wchodzimy w świat Archetypów lub często dosłownie  przekaz  dziecinnie obrazkowy , z czasem i rozwojem wchodzimy na taki etap " ja go nazywam etapem wielowymiarowym " gdzie znaczeń nie tylko jest kilka ale wszystkie są trafne często wręcz czuć przesiąkanie siły wyższej ...  To jeden z najlepszych rozkładów dla nauki dla młodych adeptówRotfl
Jak ja uczyłem kolegę to moja prośba była prosta na początek Zrób Rozkład .... - jego zdjęcieUśmiech musisz mieć dowód) a wieczorem  analizę Uśmiech czy na przykład  : Karta wielkich arkanów nr 13 jaka mu wyszła nie była po prostu  zapowiedziom iż projekt który miał przedstawić okazał by się klapą bo zrobił go w formie prezentacji a kierownik woli rozmowę w cztery oczy - i następuje forma Śmierci pewnego światopoglądu  iż prezentacja  mogła by być lipna i musi się o wiele bardziej przyłożyć Uśmiech    ale to tylko moje moje skromne zdanieUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości