The Runic Odyssey Oracle
#1

   
https://ksr-ugc.imgix.net/assets/027/770...d8cfc77300
The Runic Odyssey Oracle
autor Eva Lee D. | H I E V A Y A
Jestem Eva vel Hievaya , francuski grafik.
Z wielką przyjemnością postanowiłem otworzyć moją pierwszą kampanię na Kickstarterze i tak się cieszę, że mogę podzielić się z Wami projektem, nad którym pracowałem od kilku miesięcy i który jest szczególnie bliski mojemu sercu, ponieważ jest to projekt, który łączy moją pasję do kart i wspaniałą pracę jako grafik.

Dlaczego wybrałeś tę nazwę dla talii?
Runiczna Odyseja ... 

Chciałem sprawić, abyś zrozumiał dla ciebie, który trzymałbyś karty w swoich rękach, że podróż między tobą a kartami wkrótce się rozpocznie. 
Czasami w losowaniu i kartach podróżujemy i intensywnie zastanawiamy się nad sobą i tym, co nas otacza, to odbicie, definiuję to jako duchową odyseję , odyseję, która nas uczy, doradza i każdą wiadomość, którą otrzymujemy od karty są wyjątkowe i prowadzą nas do medytacji . 
Dlatego uznałem, że nadanie tej nazwy kartom jest bardzo symboliczne, silne i odpowiednie. 

Wyrocznia Runiczna Odyseja zawiera:
24 karty z ilustracjami odpowiadającymi znaczeniom każdej karty z jasnozłotym tłoczeniem na gorąco.
1 karta wdzięczności
1 broszura wprowadzająca w języku angielskim i francuskim na temat pochodzenia run i ich znaczenia, jak ich używać i rozpowszechniać metody.
Magnetyczne pudełko dla większego oporu z stemplem foliowym i wstążką do łatwego wyjmowania kart.
Bawełniana torba z kości słoniowej o wymiarach 15 x 20 cm z logo z tyłu kart.

źródło
źródło
źródlo

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#2

   

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

   

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#4

   
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości