Boski Tarot u Hazar

Witaj Malinowa 
Przy tasowaniu odwróciło XIII Śmierć - w tym Człowieku i relacji którą tworzycie nie ma życia, wszystko jest martwe.
Pytanie: jak to  wszystko wygląda, jak dalej potoczy się moja relacja z tym człowiekiem.?
XXI Świat, 8 kielichów, IX Pustelnik - Bardzo mi przykro Malinowa, ale to już końcówka, On już się zawija i odchodzi od Ciebie, ale nie do żadnej kobiety, tylko szukać sensu życia.
To już koniec tej relacji.
To nie z wami jest problem ( Tobą i jego byłą ) tylko z nim. Widzę tylko martwą naturę, on się transformuje teraz, nawet jak zdecyduje że to "koniec", to coś definitywnie zakończy w swoim życiu, ewentualnie jest tu nieuleczalna choroba, bo ewidentnie mi się szykuje na "wyższy poziom".

Nie ma sensu wyciągać więcej kart, nie mam ani jednej karty z której patrzy na mnie, On już teraz zdobywa jakieś ważne dla niego doświadczenia, trzeba mu pozwolić, tego potrzebuje do rozwoju.
Nie martw się, będzie dobrze Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję   BuźkiBardzo mi pomogłaś, rozwiałaś moje wątpliwośći. Jestem pod wrażeniem domyślam  się co miałaś na myśli z chorobą nieuleczalną. Ciesze się że on szuka swojego sensu życia, oby znalazł to czego szuka. Pięknie dziękuję  Kwiatek
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar!

Piszę do Ciebie ponieważ mam problem.
Zgubiłam portfel i nie wiem czy ktoś mi go ukradł w pracy, gdzie zostawiłam torebkę na wierzchu. Czy może na ulicy kiedy wracałam do domu bądź szłam do pracy, a może w domu (mieszkam z lokatorami). To już nawet nie chodzi o pieniądze tylko o dokumenty moje i mojej córki, wszystko muszę teraz wyrabiać, zablokowałam kartę kredytową. Do incydentu doszło albo w poniedzialek 13. 07 chodź miałam w tedy portfel (jeszcze) a 14.07 wtorek już zauważyłam że go nie mam.

Mam nadzieję że jesteś w stanie mi pomóc.
Pozdrawiam

Est mihi cura futura
Odpowiedz

Witaj Ramona

No to zobaczmy, gdzie ten portfel
Pytania : czy ktoś mi go ukradł w pracy, gdzie zostawiłam torebkę na wierzchu.? - XII Wisielec - Nie, tam nie ma złodziejów, spokojnie można trzymać torebkę na wierzchu.

Czy może na ulicy kiedy wracałam do domu bądź szłam do pracy? - 4 buławy - Nie, torebka była dobrze zamknięta/zabezpieczona, nie było możliwości że by sobie go wyciągnąć.

a może w domu (mieszkam z lokatorami).? - 9 monet - Nie, tu wszyscy mają swoje pieniądze, nikt z lokatorów nie połasi się na cudze miedziaki.

Gdzie jest portfel ? As Buław, XI Sprawiedliwość - szukaj w mieszkaniu, w szufladzie gdzie trzymasz suszarkę albo prostownicę, jakieś urządzenie co daje ciepło. Nad tym miejscem powinna być figurka, bądź coś o dwóch kolorach, barometr, zegar, jakaś pierdoła funkcjonalna i ozdobna.
Ewentualnie jeśli po pracy byłaś w jakimś urzędzie bądź instytucji np. bank, podejdź i zapytaj, bo mogłaś zostawić przy załatwianiu spraw.

Powodzenia w szukaniu
Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(09-07-2020, 19:39)Hazar napisał(a):  Witaj Malinowa 
Przy tasowaniu odwróciło XIII Śmierć - w tym Człowieku i relacji którą tworzycie nie ma życia, wszystko jest martwe.
Pytanie: jak to  wszystko wygląda, jak dalej potoczy się moja relacja z tym człowiekiem.?
XXI Świat, 8 kielichów, IX Pustelnik - Bardzo mi przykro Malinowa, ale to już końcówka, On już się zawija i odchodzi od Ciebie, ale nie do żadnej kobiety, tylko szukać sensu życia.
To już koniec tej relacji.
To nie z wami jest problem ( Tobą i jego byłą ) tylko z nim. Widzę tylko martwą naturę, on się transformuje teraz, nawet jak zdecyduje że to "koniec", to coś definitywnie zakończy w swoim życiu, ewentualnie jest tu nieuleczalna choroba, bo ewidentnie mi się szykuje na "wyższy poziom".

Nie ma sensu wyciągać więcej kart, nie mam ani jednej karty z której patrzy na mnie, On już teraz zdobywa jakieś ważne dla niego doświadczenia, trzeba mu pozwolić, tego potrzebuje do rozwoju.
Nie martw się, będzie dobrze Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar
Witaj Hazar
Chciałabym prosić Ciebie o pomoc. Sprawa dość nieciekawa jestem straszona policją przez faceta na którego były stawiane karty i jego rodzinę. Chciałabym wiedzieć co oni kombinują wobec mojej osoby,czy będę miała z ich strony  nie przyjemności .
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Malinowa
Pytanie: Chciałabym wiedzieć co oni kombinują wobec mojej osoby ?
VIII Moc, 7 Buław, 3 Monety - Próbują Cię zastraszyć, to są tacy ludzie co takie "głupoty" plotą jak nie mają nic do roboty. jak sobie znajdą inną osobę albo zajęcie powinni stracić Tobą zainteresowanie.

,czy będę miała z ich strony  nie przyjemności ?
As Kielichów, 6 Monet - Nie powinnaś mieć nieprzyjemności, a może tak być że jednak coś od nich dostaniesz -  Paź Mieczy - jakieś informacje które wyjaśnią plotki czy pomówienia.

Tam mogła być taka sytuacja, że jakaś baba nagadała im bzdur, a oni ruszyli jak stado dzikich zwierząt. Ale nie pokazuję się to źle, raczej tak jakby sytuacja miała się na chłodno wyjaśnić.
Nie martw sie będzie dobrze Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(29-07-2020, 18:34)Hazar napisał(a):  Witaj Malinowa
Pytanie: Chciałabym wiedzieć co oni kombinują wobec mojej osoby ?
VIII Moc, 7 Buław, 3 Monety - Próbują Cię zastraszyć, to są tacy ludzie co takie "głupoty" plotą jak nie mają nic do roboty. jak sobie znajdą inną osobę albo zajęcie powinni stracić Tobą zainteresowanie.

,czy będę miała z ich strony  nie przyjemności ?
As Kielichów, 6 Monet - Nie powinnaś mieć nieprzyjemności, a może tak być że jednak coś od nich dostaniesz -  Paź Mieczy - jakieś informacje które wyjaśnią plotki czy pomówienia.

Tam mogła być taka sytuacja, że jakaś baba nagadała im bzdur, a oni ruszyli jak stado dzikich zwierząt. Ale nie pokazuję się to źle, raczej tak jakby sytuacja miała się na chłodno wyjaśnić.
Nie martw sie będzie dobrze Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar
Pięknie dziękuję za czas który mi poświęciłaś. Najlepiej byłoby jakby oni wogole się ze mną nie kontaktowali za dużo mi krwi napsuli, zresztą z nimi nie da się normalnie w cywilizowany sposób na poziomie porozmawiać. Odezwę się jak dostanę od nich wiadomość. Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj  Uśmiech
Ponieważ twoja poprzednia wróżba się sprawdziła chciałabym poprosić o kolejną. Uśmiech 
Chciałabym się dowiedzieć czy może w tym roku mój aktualny związek rozwinie się w głębszą relację? Czy mogę od swojego faceta liczyć na coś więcej (zaręczyny, ślub itd. Uśmiech )? Czy może nasz związek wciąż pozostanie w biernej relacji? Niedawno sam mówił, że chciałby założyć rodzinę ale jakoś się do tego nie kwapi.  Bezradny  Jak ja zaczynam temat to ciągle tłumaczy się chęcią rozwoju swojej firmy. Już sama nie wiem o co mu chodzi i co mówi na serio a co nie. 
Dane wyślę na pw Uśmiech
Odpowiedz

Witaj,
Jeszcze poczekaj, do listopada szybko zleci. Oczko
Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Oki Uśmiech
Odpowiedz

Evelytt Dziękuje za weryfikacje Oczko

Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
W tamtym roku, prosiłam Cię o spojrzenie w karty w sprawie pewnej relacji. Od razu trafnie odczytałaś przekaz dla mnie, choć szczerze ciężko było mi od razu pogodzić się z tym co wtedy pisałaś. Dzisiaj minęło sporo czasu. W moim życiu pojawiła się nowa osoba. Wszystko rozwijało się bardzo dobrze, mimo mojego dość długiego dystansu. Jednak ostatnio umawialiśmy się ze sobą 4 razy i za każdym razem do spotkania nie dochodziło z przeróżnych powodów, głównie wychodzących od tej drugiej strony. Mimo, ze on cały czas twierdzi, że na naszej relacji mu zależy, to ja zaczynam mieć wątpliwości czy ta osoba traktuje mnie poważnie. Po ostatnich doświadczeniach boje się, ze moj charakter, który zawsze mówi „nie odpuszczaj”, zatrzyma mnie przy czymś co skazane jest na porażkę.

Jeśli się zgodzisz, chciałabym zapytać jak ta osoba na dzień dzisiejszy traktuje naszą relacje i czy powinnam dać nam szanse mimo ciągłych przeciwności. Nasze dane podsyłam na priv.

Pozdrawiam ????
Odpowiedz

Witaj Bebzone
Pytania:
jak ta osoba na dzień dzisiejszy traktuje naszą relacje ?

VIII Moc, Król Buław, II Kapłanka - Dobrze traktuję, widzi się w niej i to z dużą satysfakcją. Tylko tu jest inny problem, Ty próbujesz go kontrolować, a On nie jest osobą na którą można "położyć rękę i będzie tańczyć jak mu zagrasz " Zresztą tam jest też drugie dno w tej relacji, jakieś ukryte zamiary, ktoś o czymś nie mówi. To nie są złe zamiary, ale ukryte, a powiadają że dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane.

i czy powinnam dać nam szanse mimo ciągłych przeciwności.?
XXI Świat, XIV Umiarkowanie - Raczej Nie, nie dostosujesz się do związku, bo nie "przeskoczysz sama siebie" To nie jest partner dla Ciebie. Ty raczej potrzebujesz kogoś kim będziesz kierować, kogoś kto będzie tego chciał. Z tym partnerem to co jest teraz, to porozumienie, ono już się bardziej nie rozwinie.

W zwyczajnym życiu, ogień namiętności to za mało, tam najbardziej przydaje się praca zespołowa i takie realne podeście do obowiązków i partnera. U Was tego nie ma i raczej nie będzie. "Ty mu coś próbujesz wciskać do głowy, a po nim to spływa jak po kaczce i jeszcze się kpiąco uśmiecha Oczko" Ech te chłopy Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje za rozkład kart.
 Jeżeli chodzi o pierwszą część to zgadzam się z tym, że on na pewno ma jakąś satysfakcję z naszej znajomosci relacji. Zgadzam się również z tym, że coś jest ukryte. Ciagle mam wrażenie, że on wszystkiego nie mówi i nie mam zielonego pojęcia czego to może dotyczyć. Natomiast co do mnie, to wręcz odwrotnie. Dałam mu dużo swobody, nie naciskam, nie dopytuje, nic z niego nie wyciągam na sile. Być może robie coś podświadomie, nie zdając sobie z tego sprawy.

Sama mam władczy charakter ale w związkach relacjach stawiam na porozumienie, kompromis, rozmowę. Bardzo pewnie odczytalas, ze to nie jest partner dla mnie i relacja więcej się nie rozwinie. 
Chciałam dać nam szanse poznania się zanim podejmiemy decyzje o tym czy warto czy nie bo w tej chwili znamy się dość długo ale słabo.

W zwiazku z tym chciałabym zadać dodatkowe pytanie. Jezeli wyrazisz zgodę zostawiam je tutaj:
Czy w najbliższym czasie dojdzie do naszego spotkania ? 
Dziękuję za poświęcony czas.
Odpowiedz

Pytanie 
Czy w najbliższym czasie dojdzie do naszego spotkania 

Przy tasowaniu wysuneła mi się karta, dlatego pozwoliłam sobie zadać jej pytanie jakie chce. Odpowiada mi dlaczego (Rycerz Monet) 
 
5 kielichów - prawdopodobnie nie, On jest i będzie zajęty, jakaś ważną pracę ma, ogólnie, pochłonął go obowiązki, nie wykluczam, że może później się spotkacie
Na razie nie smuć się Uśmiech

Pozdrawiam Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(12-09-2020, 10:12)Hazar napisał(a):  Pytanie 
Czy w najbliższym czasie dojdzie do naszego spotkania 
Przy tasowaniu wysuneła mi się karta, dlatego pozwoliłam sobie zadać jej pytanie jakie chce. Odpowiada mi dlaczego (Rycerz Monet) 
5 kielichów - prawdopodobnie nie, On jest i będzie zajęty, jakaś ważną pracę ma, ogólnie, pochłonął go obowiązki, nie wykluczam, że może później się spotkacie
Na razie nie smuć się Uśmiech
Pozdrawiam Hazar

Dziękuję. Choć odpowiedz nie dodaje otuchy a i okoliczności wskazują na to, że chyba właśnie nasza relacja się kończy, to postaram się nie smucić jak radzisz. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Nie potrzebujesz otuchy Oczko bardzo ładnie sobie radzisz, z uczuciami, wiesz dokładnie co czujesz. 
Tylko nie pozwól im za długo zostać w twoim życiu, niech ci towarzyszą tylko tyle, ile potrzeba by je poczuć i zrozumieć. 
Za niedługo będą tylko wspomnieniem 
Wszystkiego dobrego 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Czy mogę poprosić abyś zerknęła w karty odnośnie moich spraw zawodowych? Skoro w miłości mi nie wychodzi, że tak powiem, to może chociaż spełnię się zawodowo?
Czy znajdę dodatkową pracę do końca roku? Chciałabym zrobić użytek z tego czego się nauczyłam i co sprawiłoby mi radość, poczucie spełnienia może.
Odpowiedz

Ama15
Nie pozwoliły się przetasować, karty mi się rozsypały, w rękach odwróciło 5 kielichów, a na podłodze mam III Cesarzową, a na niej Króla Buław, no ale wyciągam

Pytanie: Czy znajdę dodatkową pracę do końca roku?
6 kielichów - nie raczej nie, bujasz w obłokach, to bardzo piękne (cudowna, uwielbiam tą kartę ), ale nie nastraja na szukanie dodatkowej roboty. Trzeba by zejść na ziemię, ale w tej karcie to jest zwyczajnie niemożliwe, tu się kocha i to bardzo romantycznie. Korzystaj z tego co teraz czujesz Oczko bo z szukaniem dodatkowej pracy może być trudno.

Czy zrobisz użytek z tego czego się nauczyłaś i co sprawiłoby ci radość, poczucie spełnienia ?
XIX Słońce  - tak, zrobisz użytek i będziesz spełniona, pokazuję się jakieś przywództwo, czy wykłady, Taki "coach". Będziesz efektywnie przekazywać, to czego się nauczyłaś.

Najważniejsze są karty które wypadły, to jest teraz u Ciebie na pierwszym miejscu. Ale nie smuć się, Oni bez powodu się nie odwrócili, są razem. W ogóle nie powinnaś, chyba żałować. Nie wiem dziwne to, ale niepotrzebnie się zamartwiasz. Smutek jest niepotrzebny. Ja widzę jakąś parę.
Będzie dobrze

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo Ci dziękuję kolejny raz Uśmiech postaram się zejść na ziemię i mam nadzieję, że zrobię użytek ze swojej wiedzy. Nie chcę poprostu zaprzepaścić jakiejś szansy lub zapomnieć, a z drugiej strony nie wiem sama co robić w tym momencie.
Czyli karty "powiedziały" że niepotrzebnie się zamartwiam? A Pisząc para miałaś na myśli związek? Czy może ta para dotyczy spraw zawodowych?
Odpowiedz

Raczej związek, III Cesarzowa pokazała ciężarny brzuch, Król tak się położył że go odsłonił Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech
Mam takie pytanie, bo ktoś mi wpadł w oko, pewien znajomy - uważam go za dość sympatycznego i miłego . Jeśli to nie problem to chciałabym się dowiedzieć jak mnie postrzega ten Pan. Nie jestem w stanie jeszcze odnieść się do poprzednich wróżb, ale tak się zastanawiam czy to może nie jest ten pan Uśmiech znaczy ten "właściwy".
Znamy się z widzenia, i już od pewnego czasu przewija się w moim otoczeniu - mamy wspólnych znajomych, kilka razy zamieniłam z nim parę zdań. Wcześniej uważałam go za takiego zadufanego, nieufnego, nie wiem jak to określić... tak niezbyt mi przypadł do gustu. Nie wiem, być może poprostu to ja mu nie przypadłam do gustu i dlatego miałam takie wrażenie, ale wolę wiedzieć Uśmiech po co sobie coś tam myśleć jak może mu się nie podobam. 

Dane wyślę na priv.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości