THE WILD UNKNOWN TAROT
#9

Mam tę talię, kupiłam w osiem.com.pl chyba jakiś rok temu, Pani Magda sprowadziła wtedy kilka sztuk i udało mi się szybko capnąć jedną Oczko ...marzyłam o niej już od dawna. Tak
A to mój książę przy jednym z rozkładów robionym tymi kartami Oczko :
[Obrazek: dihCoCw.jpg]

Cóż mogę powiedzieć - talia wyjątkowa, magiczna i wśród tarocistów z całego świata - już po prostu kultowa. Podobnie jak El-Mary Tarot - Wild Unknown, jest z pewnością dziełem sztuki, ale jednocześnie wspaniałą talią do wróżenia, niesamowicie pobudzającą wyobraźnię i trafiającą prosto do serca każdego kto stał się jej szczęśliwym posiadaczem. Tak Karty Wild Unknown są kopiowane na plakatach, kubkach, poduszkach itd., a nawet... na ciałach.Oczko...

[Obrazek: gVS85d5.jpg][Obrazek: a2TSDLG.jpg]
[Obrazek: 9Y6Dqfq.jpg][Obrazek: 19WjPwR.jpg]
[Obrazek: 9Pfjkiy.jpg][Obrazek: zklbmTN.jpg]


.....


Mam też talię wróżebną tej samej autorki, stanowiącą niejako uzupełnienie The Wild Unknown Tarot - The Wild Unknown Animal Spirit.
Karty równie magiczne, w tej samej stylistyce, czarodziejskie...
Niestety nie udało mi się dokupić do tej talii książki ze znaczeniem kart (guidebook), czego bardzo żałuję... w Ósemce były tylko same karty. Smutny Czy ktoś miałby możliwość ją kupić gdzieś za granicą? Byłabym dozgonnie wdzięczna! Prosi

[Obrazek: l2y8F8f.jpg]
[Obrazek: hhBBh0S.jpg]
[Obrazek: F4IdtuH.jpg]
[Obrazek: 1pg4Dhh.jpg][Obrazek: MCI0qqR.jpg][Obrazek: B0JVxrb.jpg][Obrazek: r3jJBer.jpg]
[Obrazek: Go1xAVX.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości