Rozkłady kart klasycznych
#4

A więc postanowiłam rozłożyć karty według rozkładu, który sama ustaliłam. I teraz potrzebuje pomocy w interpretacji może ktoś pomoże...

Wyjęłam z tali kartę oznaczającą mnie tj. Dama kier - położyłam na środku
Po lewej 3 karty przeszłość, góra 3 karty teraźniejszość, i prawa strona 3 karty przyszłość

To co wybrałam i moja interpretacja:

Przeszłość: As Karo, 9 Pik, As PIK - Asa karo odczytałam jako wiadomość, rozmowę, która zaważyła na dalszym życiu a w połączeniu z 9 Pik oznacza to wiadomości, które nie były przyjemne, co dodatkowo pokazała obecność Asa Pik. Wiadomość tę otrzymałam, niedawno.

Teraźniejszość Dama Pik, As trefl, Dama Trefl - Dame Pik odczytałam jako osobę kobietę fałszywą, którą prowadzi zazdrość i zawiść, najprawdopodobniej mogła mieć ona związek z wydarzeniami z przeszłości co pokazuję również As Trefl, który może symbolizować jakieś nagłe wydarzenia. Kolor czarny obu kart wskazuje, że teraz nie jest kolorowo. Dalej wydarzenia z przeszłości, które nie były miłe dają swoje następstwa. Sytuacja mnie męczy i chcę się z niej uwolnić.

Przyszłość: Król Karo, 10 Karo i Król Trefl - Króla karo odczytałam optymistycznie jako dobre prognozy na przyszłość. Odczytuję go wraz z 10 karo jako poprawę sytuacji materialnej. Otrzymanie gotówki, niewielkiej kwoty być może pieniędzy z pozyczki. Kolor czerwony tych kart wskazuję na to, że przede mną dobra przyszłość i jest szansa na wyprostowanie tego co w przeszłości i teraźniejszości dzieję się w moim życiu. Król Trefl może wykazywać, że wcześniejsze karty oznaczają również przychylność i poprawę sytuacji w miejscu pracy.

Proszę o ewentualne wskazówki i wypowiedz co do rozkładu Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości