Kolaboratywne talie

Podobają mi się Twoje zdjęcia, MAG; jak dla mnie, mogłabyś stworzyć w ten sposób całą talię, masz dobry potencjał! (Choć może i to trochę uprzedzona opinia, bo mam słabość do talii kart ze zdjęciami Język).
 
Ten As buław jest świetny, moim zdaniem, aż się czuje życie. I 3 buław ma taki obiecujący, przygodowy klimacik; bardzo atrakcyjne ujęcie.
 
Gdyby się czepiać, 4 buław troszkę smutnawo, ciężkawo mi się kojarzy. Z 5 monet, właściwie, głównie przez tą zimę: trudne, wyzywające warunki, straty, brak życia. Jako zdjęcie, bardzo mi się podoba (w dodatku, mało się widuje zimy w taliach, więc miło jest zobaczyć jej więcej), ale konkretnie jako 4 buław... moim zdaniem, niezupełnie pasuje. Z drugiej strony, to tylko moje czepianie się; zresztą, ktoś inny może uznać to zdjęcie za bardzo adekwatne dla 4 buław.

Zastanawia mnie jeszcze 2 mieczy: w Thoth Tarot reprezentuje ona spokój/pokój, więc bez tych chmurek byłoby bardzo adekwatnie. Domyślam się, że przy tej karcie bazowałaś na rider-waite'owskim znaczeniu?

Na marginesie (choć to nie takie mało znaczące): uważam, że te ramki są świetne: proste, czarne, nie rażą w oczy a raczej ładnie obramowują zdjęcia. No i czcionka jest prosta i czytelna, a to też na plus.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości