Wampiryzm energetyczny
#67

Uwazam ze takie pojecia jak oczyszczanie czy wampiryzm energetyczny istnieje. Moze niektorzy tego nie dowiadczaja..ostatnio czytalam ze ludzie sabi psychicznie sa bardzo podatni na takich pozeraczy; ktos wyczuwa ze sie czuje lepiej w Twoim towarzystwie a Ty wcale nie i tak mu dobrze ze dozy do czestych spotkan. Osobiscie poznalam to na wlasnej skorze pare lat temu zanim sie zainteresowalam. Mialam swego czasu mnostwo problemow i bedac w obcym kraju stawialam swoje pierwsze kroki. I tu nie wiesz kogo spotkasz, to nie sa ludzie z ktorymi do tej pory przebywales i bylo dobrze. Pozanalam strszych ludzi ktorzy bardzo mnie czesto zapraszali a ja ze moglam sie poradzic ich wielu rzeczy bylam ich czestym gosciem. Ciezko opisac jak to sie rozwijalo bo ja z czasem zaczelam dostrzegac ze cos jest nie tak, wszystko mi sie przestalo ukladac, bardzo ale to bardzo chorowalam nawet myslalam ze wroce do domu. I przez przypadek dowiedzialam sie ze ów mezczyzna interesowal sie zjawiskami parapsychologicznymi. Zaczelam szukac i trafilam na te pojecia jak wampiryzm oczyszczanie. Zaczelam stosowac porady jaki znalazlam, do tego kapiel oczyszczajaca (zwykly prysznic, słońce). Zaczelam obserwowaac tego mezczyzne i zaczelam go unikac; moje choroby jak reka odjal, za to ten czlowiek zauwazylam ze nie patrzyl mi tak w oczy bo mu nie pozwalalam ( nie moge nic powiedziec na temat jego koloro oczów bo nie zwracalam na to uwagi); na dodatek tka jkaby sie odwrocilo bo gdy zerwalam kontakt i zaczelo mi sie wsyzstko juz ukladac jemu zaczelo sie doslownie walic dookola. Z tego co wiem dopytywal sie kiedy ich odwiedze ale ja juz nie mialam ochoty cokolwiek sobie o mnei mysli dzisiaj nie interesuje mnie to....Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości