Ukryty adorator :)

kasia12 napisał(a):Zrobilam i ja Rotfl! Oto co mi wyszlo !
1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie? - 2 MIECZE , mysle ze moga byc to dwie osoby .
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- 5 DYNAROW mysle ze jest doswiadczony przez zycie , duzo przeszedl.
3. Jesli tak, czy go znam?-CESARZ hmm powiedzialabym ze go znam bo jest to osoba wladcza ktora wie czego chce.
4. Jesli tak, czym sie zajmuje? KAPLANKA- zajmuje sie rozwojem duchowym , lubi pomagac ludzia, ma duza wiedze.
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?- SWIAT mysle ze zakonczenie jest bardzo pozytywne bo chyba mi powie Uśmiech.
A jak wy uwazacie Uśmiech?


Pierwsze spojrzenie na rozkład i widzę Cesarza czyli w tej sytuacji Twoje 2 Miecze odczytałabym , ze jest ktos , kto Cie kocha skrycie ale masz z nim związki takie formalne, on nie pokaże tego uczucia z racji tego , ze moze myślec ze nie ma u Ciebie szans bo jest po 50?Oczko W kazdym razie ta osoba moze miec jakies kompleksy z racji zdrowia, kondycji, wieku, urody. Cesarz wskazuje na kogos na kierowniczym stanowisku. Czym się zajmuje? No cóz w tym kontekscie Kapłanki odczytałabym to jako kogoś kto nie chce ujawniac swojej pracy , jest ona owiana tajemnicą lub ma np firmę zapisaną na żonęOczko Świat na koncu...hmmm nie powie Ci jednak z racji wcześniejszych kart a jesli juz to może zamanifestować uczucie przez internet, fb, czat...To jakiś internetowy znajomy?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości