Propozycja
#41

Mój portret:


1. Słońce 2. Wisielec 3. Słońce kochankowie

4. Pustelnik 5. Pustelnik
6. Księżyc
siła czyli sprawiedliwość

1. Młodzi rodzice trzymający dziecko pod kloszem. Dziecko często słyszy w domu nie. Kod podświadomości - nie umiesz nie potrafisz nie nadajesz się. zamykanie się w sobie, trzymanie się na uboczu brak wiary w swoje umiejętności, brak przyjaciół paczki, samotność, odkładanie pieniędzy oszczędność - odwrócone słońce ulubiony przedmiot w szkole to matematyka, matka stale i nieustająco mnie krytykowała - odwrócony pustelnik - wakacje spędzane prawie co roku u starszych dziadków babcia stale nadająca o wojnie i starych czasach swojej młodości i dziecko, które musiało to wysłuchiwać przez to potrafie wysłuchiwać ludzi i więcej słuchać niż gadac o sobie w młodości i dzieciństwie wyśmiewanie i o dziwo cierpliwe to znoszenie z miną obojętności co nie oznacza że nie bolało odwrócony pustelnik lęk przed samotnością i że sobie nie poradzę w życiu, brak pracy przez jakiś dłuższy czas i niezasadniony lęk przed wyprowadzką od rodziców i że sobie nieporadze w życiu wisielec krótka praca w laboratorium chemicznym możliwość słuchania muzyki zamykanie się w sobie izolacja ugodowość i łagodność bierność w działaniu, zainteresowanie ezoteryką w chrzanowskiej czytałam że połączenie kart pustelnika i księżyca to późne macierzyństwo na razie mimo skończonych 35 lat nie mam ani męża ani dziecka swiadomość pustelnik - swiadomość swojej słabości, która ma się okazać siła z tym to mam największy problem księżyc - dobry kontakt z podświadomości praca na zmiany czasami w nocy tego doświadczyłam przynajmniej nuda mnie nie dopadnie, podobno mogę mieć prorocze sny, ale na razie ichnie mam może po 40 tce się pojawia, makijaż i gotowanie - wydawało mi się to trudne ale teraz myślę że to łatwe misja kochankowie to miłość do siebie bo podwójny Pustelnik nie kocha siebie a ma kochać siebie i innych też i stworzyć rodzinę sprawiedliwość to papiery sprawy urzędowe zawsze lubie mieć w tej dziedzinie porządek no prawie a po 50 tce nie jestem więc się nie wypowiadam jeszcze pozdrawiam to tyle napisze tez o innych osobach o których wiem cokolwiek może się komuś przyda
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości