#52

https://rvpapers.com/wp-content/uploads/...webp/ngcb1
FEHU otwiera Senior Futhark i pierwszy Att. 
FEHU , co symbolizuje stworzenie. „Ja” jest myślą, OM, Amen.
Tu zaczął się świat.
FEHU pracuje z prawdziwymi, fizycznymi rzeczami.
„Mam ochotę. Ja robię. uruchamiam. Tworzę coś, czego można dotknąć rękami”.
To jest ucieleśnienie idei, kiedy myśl nabrała dźwięku, dźwięk uformował się w słowo i tak dalej.
Pomimo faktu, że starożytni Skandynawowie uważali runę FEHU za należącą do bogini Freyi, skłonny jestem argumentować, że ta energia jest przejawem Boskiej męskości.

Energia tej Runy jest materialna, silna, pierwotna. 
Jest odpowiedzialna za wszystko, co materialne, za wszystko, co jest reprezentowane w świecie fizycznym. 
To ona otwiera rytuały bogactwa.
W przypadku nieprawidłowej interakcji z Runą, w człowieku włącza się samolubny instynkt podboju: „Cała moja”, „Jestem właścicielem”, ujawniają się najpodlejsze ludzkie wady (wady duszy), niedobór myśli jest narażony.
Jeśli dana osoba nie kontroluje swoich myśli i słów, automatycznie wypada z przepływu Runy, ponieważ głównym zadaniem FEHU jest przyciągnięcie do twojego życia wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zrealizować to, czego chcesz. A myśli „nie mam tego”, „nigdy tego nie dostanę” wywołują wypływ energii.
Podczas pracy z jakąkolwiek Runą niezwykle ważne jest, aby móc kontrolować swoje myśli, uczucia, emocje. 
Nie da się być bardziej świadomym w ciągu jednego dnia, dlatego będziemy trenować przez całą książkę.

FEHU odpowiada pierwszemu dniu cyklu księżycowego. 
To jest inicjatywa, narodziny, energia, która inicjuje ruch. 
To skoncentrowana praca wewnętrzna: wyniki, wnioski, plany. 
Bez podstawy (wnioski z przeszłych wydarzeń) nie może być kontynuacji (planów). 
Do przyszłych zwycięstw potrzebujesz silnego wewnętrznego fundamentu, determinacji i jasnego zrozumienia tego, co chcesz osiągnąć.
FEHU jest silną czystą energią materialną, która we właściwym kierunku da rezultat.

Runa FEHU działa dobrze, gdy osoba stoi mocno na nogach i wyraźnie rozumie, czego chce. 
Często używałem tej runy, gdy widziałem przed sobą wyraźny cel. 
Na przykład, gdy musiałem skutecznie negocjować lub uzyskać pewne ustępstwa od kierownictwa w krótkim czasie. Oczywiście zadania nie spadały na mnie z sufitu, były efektem moich wcześniejszych działań, ale zawsze chciałem dostać więcej niż pierwotnie proponowano.

Dzięki FEHU zaoszczędziłem na pierwszy samochód w stosunkowo krótkim czasie. 
Pieniądze pojawiły się szybko iw zupełnie nieoczekiwany sposób. 
Sytuacja jest dokładnie taka sama w przypadku nieruchomości. 
Wyraźnie rozumiałem, czego chciałem, wyobrażałem sobie, jak powinno wyglądać moje przyszłe mieszkanie, wizualizowałem się w nim, w wyniku czego szybko zgromadziłem niezbędną kwotę. 
Oczywiście nie można pominąć faktu, że ciężko pracowałem, ale zdarzały się sytuacje, w których wydarzyła się prawdziwa magia.
Początkujący praktykujący musi zrozumieć, że każda runa jest niezależna, niezależna i samowystarczalna. 
Nie musisz się z nią bawić.
FEHU nie da człowiekowi więcej, niż powinien, więc intencja odgrywa tutaj bardzo ważną rolę.

Jeśli intencja jest pozytywna, Runa na pewno zadziała. 
Jeśli ktoś używa go do samolubnych celów lub kaprysu, będzie musiał słono zapłacić za osiągnięty wynik. 
Dostanie to, czego chce, ale wtedy wszystko straci.

Drugim ważnym punktem w pracy z FEHU jest to, że osoba musi podjąć pewien wysiłek, zacząć działać w wybranym kierunku. 
Usiądź i czekaj. 
To runa solidności, runa wydajności, runa zwycięstwa. 
A ten, kto idzie do zwycięstwa, wygrywa.
Runiczny algorytm życia
Na dobrą sprawę rezydencja Runy trwa miesiąc. 
Dwadzieścia cztery Runy to dwa lata. 
Rozumiem, że dzisiejszy rytm życia sam się zmienia, więc proponuję zapoznać się z każdą Runą w ciągu tygodnia. Pokażę ci, jak to zrobić na przykładzie FEHU
Następnego dnia po aktywacji zestawu Run weź FEHU i powiedz "KENAZ-FEHU-KENAZ
Więc otwierasz energię tej Runy, rozpoczynasz proces życia. 
Rune KENAZ otwiera przepływ energii, więc o tym wspominamy.
Pod koniec pierwszego dnia, przed pójściem spać, medytuj nad Runą. 
Usiądź wygodnie, zamknij oczy, zablokuj zewnętrzne dźwięki. 
Przesuwaj okiem umysłu po całym ciele, stopniowo odprężając się.
Trzymaj się splotu słonecznego, skup na nim swoją uwagę i zacznij oddychać przez ten punkt, stając się całkowicie oddechem. 
W momencie, gdy poczujesz ciszę umysłu, skup się na obszarze trzeciego oka i wyobraź sobie runę FEHU. 
Obserwuj ją. 
Może świecić białym światłem, płonąć ogniem lub pojawiać się w innej formie. 
Obserwuj ją, pozwalając jej energii wpłynąć do twojego ciała. 
Wystarczy pięć do dziesięciu minut. 
Umieść Runę pod poduszką i spokojnie zasypiaj. 
W nocy twoje ciało astralne będzie nadal oddziaływać z energią FEHU.
Noś ze sobą FEHU przez następny tydzień. 
Obserwuj zmiany, które zaczynają zachodzić w Twoim życiu. 
Być może otrzymasz pieniądze, lukratywne oferty pracy, powstaną nowe partnerstwa. 
Napraw te uczucia i emocje, które wywołają w tobie te wydarzenia - będziesz potrzebować swoich doświadczeń, aby pracować z runą w przyszłości.
Jeśli w okresie FEHU zaczniesz przegrywać, nie panikuj i nie próbuj się opierać - to bez sensu. 
Obserwuj i zapisuj swoje uczucia. 
Runa po prostu wprowadza cię w swoją energię, nie martw się, nie wciągnie cię w długi ani kryzys.
W ciągu tygodnia medytuj nad runą, łap nowe doznania w ciele, obserwuj swoje myśli i aspiracje.
Polecam zabranie zeszytu ćwiczeń i zapisanie tam wszystkich odczuwanych odcieni energii.
Kolejna zasada: nie możesz stale nosić ze sobą tej samej runy i wybijać jej na skórze. 
Zrozum, że to tylko jeden ton energii ze wszystkich możliwych. 
Kiedy umieszczasz na ciele symbol w postaci tatuażu lub po prostu trzymasz go przy sobie, ograniczasz się. 
Bez względu na to, jak jesteś urzeczony wynikami uzyskanymi za pomocą Runy, staną się biedniejsze, jeśli pozbawisz swoje życie całego spektrum energii.
W ten sam sposób będziesz musiał przeżyć każdą Runę.
http://maxima-library.org/knigi/year/b/5...ormat=read

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości