#47

Moc, którą pokazuje i manifestuje Runa FEHU, jest inwestowana w KAŻDĄ osobę i nie zależy od statusu społecznego rodzina, jej dobrobyt, kompletność itd. 
Ona uosabia moc, która tkwi w waszej ludzkiej naturze.
Nie należy zapominać, że wszystkie Runy są bardzo alegoryczne i nie można ich traktować dosłownie. 
Koncepcje „bydła” i „bogactwa”, symbolizujące tę runę, mówią przede wszystkim o posiadaniu, prawie własności, o wewnętrznym potencjale, który pozwala ci zabierać i przechowywać dobra materialne w twoim życiu. 
W końcu żyjemy w świecie materialnym.

Co należy do osoby, jeśli odłożymy całą „pożyczkę” – ten kapitał na start, który otrzymujemy od rodziców?
Pozostanie tylko własna Jaźń, siła woli i siła ducha. 
Oto, co mówi Runa Fehu: „Jestem Alfą i Omegą. 
Wszystko zaczyna się ode mnie i wszystko się na mnie kończy. 
Z tym, co przyszedłeś na ten świat, z tym odejdziesz. 
Według FEHU liczba sił i możliwości jest dana od urodzenia. 
Ale możesz zmienić jakość swojego prawdziwego bogactwa i tym samym pomnożyć je ilościowo. 
Robisz to w każdej minucie swojego życia, budując potencjał lub go tracąc.

To, co człowiek zarobi w ciągu swojego życia, nabyty majątek, dorobek, którego dokonuje, dzieci, które rodzi – wszystko pozostaje na ziemi i jest wyrzutnią dla życia innych pokoleń. 
A to, co zabiera ze sobą, należy tylko do Niego – z tą mocą i z tą wiedzą, którą przychodzi, odchodzi z nimi, wzbogacając ich i rozwijając przez całe swoje życie.

Tylko siła ducha, wyrażona przez runę FEHU, może określić, co słusznie posiądzie osoba tego świata. 
Jeśli duch jest silny, wtedy twoje prawa na tym świecie będą wyraźnie zaznaczone, a twoja siła i możliwości będą tylko rosły. 
Ale jeśli duch jest bezsilny, plastyczny i zależny, to nie przysługują ci żadne prawa na tym świecie – w końcu po prostu nie będziesz w stanie się nimi właściwie rozporządzać. 
Dlatego taka jakość jak męstwo wymaga wzrostu i edukacji, rozwoju i pomnażania.

Runa FEHU pomoże ci uświadomić sobie twoje prawdziwe bogactwo, twoje prawdziwe bogactwo - tę moc, która jest gwiazdą przewodnią dla każdej osoby. 
Jej istotą jest zdolność do zmiany biegu własnego losu wysiłkiem ducha i woli, aby pokierować własnym życiem po wybranej ścieżce.
źródło
szersze omówienie tematu

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości