Wątek zamknięty

Piramida Życia - ewa839
#1

witam,
czy mogłabym prosić o zrobienie dla mnie piramidy? 21.10.1983
próbuje ją sama zrobić ale mi nie wychodzi,będę wdzięczna

ewentualnie jakąś podpowiedź gdzie w internecie mogę znaleźć dokładne wytłumaczenie takie wiecie jak chłop krowie heheh
czytam ,czytam i zgłupiałam heh widocznie dziś ciężko z moim myśleniem heh,poczytam raz jeszcze najwyżej zostawię to na jutro,dzięki Oczko

czy mogę prosić o weryfikację czy dobrze obliczyłam moja piramidę 21.10.1983 a także o weryfikację interpretacji?

4PZ------------------------- 4 -----------------------4PZ
3PZ------------------------- 1/10 ----------------------3PZ
1PZ--------- 4 ------------------ 6 ----------------2PZ
C-------- 1 ----------------- 3 -------------- 3 -------C
1WW------------ 2 -------------------- 0 ------------2WW
WG------------------------- 2 --------------------------WG


wg mnie wyszło,że 1PZ trwa do 29rż
2PZ trwa do 38 rż
3 PZ trwa do 47rż

Wyzwanie Glówne 2 mówi,że muszę nauczyc się współpracować,słuchać,rozpoznawać własne potrzeby emocjonalne i mam słuchac własnej inuicji?
1WW mam byc przedsiębiorcza i odkrywać własną indywidualność?
2WW tutaj nie wiem
pierwszy C 1-muszę nauczyć się niezależności,liczyć na samą siebie,nie patrzeć na rodzinę?
drugi C 2-czeka mnie jakaś działalnośc z komunikacją wszelkiego rodzaju,sukces materialny ale też będę bardzo łatwo wydawać pieniadze,nie ingerować w czyjeś życie?
trzeci C 3-odkryje w sobie jakiś talent,brac się za działalność twórczą,artystyczną np,pisanie opowiadań albo stylizacja paznokci,nie lekceważyć zdrowia?
1PZ twarda szkoła życia,warunki ciężkie,uczenie się realizmu w ocenie sytuacji.
2PZ czas życia rodzinnego,twórczości,miłości,harmoni-czyli dzieję sie teraz a przynajmniej powinien Oczko
3PZ ponowne odkrycie siebie,nowy styl życia
4PZ polegac na swojej pracy z konieczności lub potzreby,albo będę miała bezpieczną egzystencję albo walkę o zachowanie równowagi materialnej.

przede wszystkim opierałam sie na tej stronie <!-- m --><a class="postlink" href="http://szark.info/main.html">http://szark.info/main.html</a><!-- m -->

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości