Tajemnicze sny
#1

Witam , potrzebuję pomocy w interpretacji snów

jestem obecnie w związku, natomiast miewam sny w których występuje bliski kontakt fizyczny z kimś innym. nigdy nie jest romantyczny , lecz platoniczny , jest to przytulanie lub trzymanie za rękę , czasem miłe spędzanie czasu , w tych snach czuję się komfortowo i przyjemnie , czuję też pewność siebie w tym co robię
mam wrażenie że to nie jest przypadek , że właśnie on pojawia się w tych snach , chociaż nie mamy ze sobą bardzo głębokiej relacji ...

jesteśmy przyjaciółmi , ale nie bliskimi , tak jakbyśmy prowadzili ze sobą zupełnie oddzielne życia i nie łączyli ich , tylko korzystali z możliwości rozmowy ze sobą o nich, ale z pewnością jest to bardziej zaufane koleżeństwo
z początku gdy te sny się pojawiały , czułam winę że podświadomie zdradzam w nich osobę , z którą teraz jestem , później zaczęłam zastanawiać się nad ich interpretacją. zaczęłam myśleć , czy może intuicja nie podpowiada mi , że czegoś mi brakuje...
faktycznie bardzo możliwe że brakuje ponieważ mój związek jest obecnie na odległość , nie ma w nim fizyczności , natomiast jest dużo czułości i miłości mimo tego i chciałabym chętnie doświadczać również tak przyjemne sny z osobą , z którą jestem w związku ...

ale to się nie zdarza , jest tylko z tą jedną konkretną osobą i te sny właśnie z nią są praktycznie od początku naszej znajomości... mój partner pojawia się w moich snach , lecz w innych niż te... te są wyjątkowe na tle pozostałych moich snów , lepiej je pamiętam

taki sen ostatnio pojawił się m.in. ostatniej nocy , a podczas niego rzucił do mnie bezpośrednią uwagę (niestety nie przytoczę jej teraz dokładnie w słowach) odnośnie mojego ciągłego szukania z nim bliskiego kontaktu , ta noc to pełnia księżyca w jego znaku

co mogą oznaczać takie sny? będę wdzięczna za każdą odpowiedź , życzę dobrej nocy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tajemnicze sny - przez khreis - 18-02-2023, 00:16
RE: Tajemnicze sny - przez Selena - 18-02-2023, 12:42
RE: Tajemnicze sny - przez Obserwator - 31-03-2023, 06:12
Tajemnicze sny - przez Selena - 20-02-2023, 18:43
Tajemnicze sny - przez khreis - 20-02-2023, 19:17
RE: Dobry wieczór - przez Selena - 20-02-2023, 20:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości