Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego
#1

1. dzieciństwo - VIII Sprawiedliwość
Dzieciństwo spokojne, zrównoważone. Jako dziecko byłam posłuszna, grzeczna, nie sprawiałam większych problemów wychowawczych. Uczyłam się tylko tych przedmiotów, które sprawiały mi przyjemność, postrzeganie w kategoriach lubię/ nie lubię lub czarne/białe
2. wiek średni - VII Rydwan
W wieku średnim parcie do przodu, dużo energii do działania. Wszędzie mnie pełno. Potrzeba wzięcia spraw w swoje własne ręce i decydowanie o sobie, decyzje szybkie.
3. wiek dojrzały - V Kapłan
 Bycie autorytetem dla innych, posiadanie tradycyjnych, konserwatywnych  poglądów.
4. podświadomość - XV Diabeł
Mam problem ze zrozumieniem Diabła na tej pozycji, może chodzi o walkę ze swoimi wewnętrznymi odczuciami.
5. świadomość - XII Wisielec
Świadomość upływającego czasu. Potrzeba zaplanowania swojego dorosłego życia, dążenie do tego, aby patrzono na mnie przez pryzmat dokonan i wiedzy
6. nadświadomość - V Kapłan
nie mam pojęcia
7.  misja - XX Sąd
Powinnam znależć swoje miejsce w świecie. Zadbać o oczyszczenie atmosfery w rodzinie
8.  środki do realizacji misji - XII Wisielec
Mam zdolność do wywracania życia do góry nogami, przewartościowania go i dostrzeżenia, gdzie tkwi problem
9. karma, kim byłam:  I Mag
Pewnie magiem lub czarownikiem
10. co robiłam: II Kapłanka
zgłębiałam wiedzę duchową, dużo czytałam. Byłam mniszką
11. lekcja: I Mag
teraz czas połączyć teorię z praktyką, wyjść do ludzi
12. harmonia/ komfort - X Koło Fortuny
najlepiej odnajduje się w nowych sytuacjach, zmiennych kolejach losu, tam gdzie trzeba wykazac się elastycznoscia
13. wnętrze  - VI Kochankowie
wewnątrz składam się z wątpliwości, mam dwa oblicza, często się waham
14. na zewnątrz  - XXII Głupiec
ludzie uważają,że jestem wesoła, zabawna
15. jak odrobić lekcję karmiczną  - XVI Wieża
zniszczyć ją, doprowadzić do końca
17. komfort karmiczny -  VI Kochankowie
spokój odnaleziony dzięki partnerowi
18. jak pracowac z misja na obecne wcielenie - XIII Śmierć
powoli doprowadzić ją do końca, tak przetransofrmować , aby wady stały się zaletami
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 11-05-2022, 21:02
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 16-05-2022, 22:24
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 16-05-2022, 22:49
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 16-05-2022, 23:06
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 17-05-2022, 08:56
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 17-05-2022, 10:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości