Ucieczka we śnie
#6

Dzień dobry , dopiero zobaczyłam wiadomość od pana . Bardzo dziękuje za chęć interpretacji . Szczerze mówiąc , to nie są nie wiadomo jak konkretne sny , są to jakieś urywki. Nagle znajduje się w jakimś miejscu jakbym z nim mieszkała z tym moim bylym, w jego domu akcja się odgrywa albo w całkiem innym budynku , ale czuje we śnie ze to tez jest jego dom tylko inaczej wyglada niż w rzeczywistości ,nie wiem co tam właściwie robię , bo gdy on mnie zobaczy , to zaczynam przed nim uciekać jakby chciał mi zrobić bardzo wielką krzywdę (pobić/zabić , tak się wtedy czuje) 
Niedawno miałam z nim kontakt nalegał byśmy się spotkali, bym u niego zostałam na noc i trochę sie kłóciliśmy i również noc przed zdarzeniem ponownie miałam tego typu sen  , najpierw było wszystko dobrze , a nagle znalazłam się u niego w domu i niewiadomo czemu uciekam przed nim , ukrywam się gdziekolwiek byle by mnie nie znalazł , śnią tez mi się ludzie - znajomi lub moim rodzice , którzy mnie ratują z tamtej sytuacji lecz nie zawsze , bo czasem sen po prostu się urywa i nigdy do niczego nie dochodzi , tylko uciekam nigdy mnie w śnie nie złapał 
Czy to może być jakaś wiadomość od jego podświadomości dla mnie , może myśli on o tym ... ????już sama nie wiem jak to odebrać, nie wspomnę ze kiedyś wyrządził mi krzywdę , ale nie myśle o tym na codzien , wydawało mi się nawet ,ze zapominam juz o tym. A tu ostatnio znowu mi się przyśniło gdy chciał się ze mna spotkać u niego w domu. Pozdrawiam , miłego dnia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ucieczka we śnie - przez ghjkl - 03-12-2020, 16:13
RE: Ucieczka w śnie - przez bogdanek - 05-12-2020, 13:14
RE: Ucieczka w śnie - przez JesiennyLisc - 08-12-2020, 09:02
RE: Ucieczka w śnie - przez Szymon S - 13-12-2020, 23:40
RE: Ucieczka w śnie - przez ghjkl - 22-02-2021, 01:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości