Mój wybór talii
#3

Małgoś, talią którą wybrałaś, nie jest talią tarota. Myślę, że w takim przypadku podział na "początkujących" i "zaawansowanych" jest mylący, bo na czym polega doświadczenie w literalnym odczytywaniu sentencji? Chyba że w sztuce odpowiedniego zrozumienia głębi przekazu, gdy pytający pragnie poznać przesłanie wróżek na temat: "Jakie są jego uczucia do mnie?" i otrzymuje odpowiedź "Zmiana diety. Odżywiaj się lepiej, a udoskonalisz swoje życie".

Na temat kart, jakie wybrałaś, opinie jak we wszystkim na pewno będą zróżnicowane... Sama musisz się zastanowić, dlaczego w ogóle chcesz zamówić jakiekolwiek karty, czego chcesz się nauczyć. I czego (kogo?) szukasz w kartach. Na tej talii na pewno "wróżyć" się nie nauczysz, ale - być może - poczujesz, że Twoje życie jest... trochę bardziej magiczne (może). Że wróżki mają nad Tobą pieczę...

Z mojego punktu widzenia takie karty są bezwartościowe, ale jest to po prostu moje zdanie. Jeszcze raz dlatego podkreślam, że kluczowy jest powód, dla którego chcesz zamówić "jakieś karty".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości