Astrologia chińska
#7

CHI 4 - charakterystyka ludzi urodzonych w tej energii

CHI - sue 4 - osoby ur. w latach: 2014, 2005, 1996, 1987, 1978, 1969, 1960, 1951, 1942, 1933, 1924, 1915

Osoba precyzyjna, nadwrażliwa, pomagająca. Wierzy w harmonię. Typ porządkowego (ze skłonnościami do wtrącania się w sytuacje, gdzie widzi że może być potrzebna). Osoba towarzyska, elokwentna, dobry mówca, dobry słuchacz. Osoba inteligentna, potrafiąca szybko ocenić sytuacje i dokonać analizy zysków i strat. perfekcjonista, który może zatracić cel, skupiajac się zbytnio na szczegółach, chwiejność przy podejmowaniu decyzji. Czasami odbierana jako osoba naiwna. Osoba ze skłonnością do odkładania spraw na jutro, która sama sobie stwarza problemy. Często przeżywa wzloty i upadki w życiu, ale potrafi sie podnieść po upadku. Osoba która myśli o innych. Neutralna. Poświęcajaca się.

dla CHI 4 - najlepszym partnerem jest CHI 1, bardzo dobrym CHI 9, dobrym CHI 3 i CHI 4, średnim CHI 2, CHI 5, CHI 6, CHI 7 i CHI 8

szczęśliwe liczby dla CHI 4: 3, 8,1 3, 18…

opracowanie na podstawie Astrologii Chińskiej A. Gampela


------------------------



CHI 5 - charakterystyka ludzi urodzonych w tej energii

CHI - sue 5 - osoby ur. w latach: 2013, 2004, 1995, 1986, 1977, 1968, 1959, 1950, 1941, 1932, 1923, 1914

CHI 5 to urodzony przywódca, dyktator. Wielu wodzów, generałów, przywódców państwowych urodziło się w tej energii. Osoba buntownicza, łatwo się denerwująca. Nie jest typem osoby posłusznej. Niezależna, mająca własne zdanie. Nie lubi rozdrabniać sie. Typ buntownika. Arogancka, przekorna, pewna siebie. Rzadko ustępująca, ciężka do przegadania. Osoba ze skłonnościami do stwarzania sobie wrogów. Ciężki typ do życia. Osoba wewnętrznie dobra, współczująca. Osoba, która wie co to miłość i potrafi dać jej bardzo dużo. Inicjator. Potrafi zainicjować przedwięzięcia charytatywne. Egocentryk. ze skłonnościami do przeceny własnych możliwości. Osoba, która może doprowadzić do samodestrukcji, poprzez alkoholizm, narkomanię, czy inne używki. Spotkałam sie też z osobami z tą energią, które mają problem z zaakceptowaniem siebie, swojego fizis, zwłaszcza gdy natura nie obdarzy tych osób pięknym ciałem.

aby troszkę ocieplić wizerunek CHI 5 napiszę, iż moja Ciotka jest CHI 5 - jest Healer'em. Więc nie same typy spod "ciemnej gwiazdy" się rodzą Uśmiech

Rada dla CHI 5 ode mnie, to rozwijanie pięknych uczuć i dobrych intencji.

CHI 5 - to element ziemi.
dla CHI 5 - najlepszym partnerem jest CHI 9, bardzo dobrym CHI 6 i CHI 7, dobrym CHI 2, CHI 5, CHI 8, średnim CHI 1, CHI 3, CHI 4

szczęśliwe liczby: 5, 10, 15, 25, 35..

opracowanie na podstawie Astrologii Chińskiej A. Gampela
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości