Zaczynamy naukę Tarota :)
#21

Od jakiegoś czasu Tarotowy temat mnie szalenie przyciągał i tak oto od kilku dni stałam się posiadaczką swojej pierwszej talii ! Hura Uśmiech
Zaczynam się uczyć, czytać, rozmawiać z kartami, interpretować powolutku wszystkie znaczenia.. Niezwykle pomocne jest to forum- Wielkie dzięki za te wszystkie cenne informacje i wskazówki jakie umieszczacie, dla "świeżaka" jest to prawdziwa kopalnia wiedzy! Uśmiech
Trochę obawiałam się, że nie będę potrafiła się " dogadać z kartami ", ale zdałam się na intuicję i powiem Wam, że jestem szczerze zaskoczona jak karty zaczynają fajnie do mnie mówić- jasnym prostym, zwięzłym językiem, ciach kawa na ławę - jak do świeżynki przystało Uśmiech Moje interpretacje są pewnie jeszcze trochę nieporadne ( życie pokaże czy się sprawdzą Oczko Na razie uczę się na prostych układach, zadając proste pytania.
Trzymajcie kciuki za moje pierwsze kroki Uśmiech a i jak się odważę za jakiś czas będę prosiła Was o pomoc i skonfrontowanie moich interpretacji układów. Pomożecie? Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości