Nauka kart klasycznych
#56

slawek_88 napisał(a):No i tu prawdopodobnie bd bawił się na jakiejś imprezie u jakiegoś małżeństwa na które dostaniesz zaproszenie... i ostrzegłbym przed alkoholem, bo 9 pik odwrotnie to alkohol nibyOczko

Impreza- prawdopodobne - za trzy dni mam urodziny i planowałem je spędzić z dwójką znajomych (parą) na popijaniu winkaOczko

slawek_88 napisał(a):Pisana tobie osoba, taka prawdziwa miłość (Królowa serce) jest prawdopodobnie przy kimś innym jeszcze, na peno nie przy tobie. Przy twoim domu (as serce) jest jakaś inna kobieta, co nie znaczy że to nie miłośc, choć nie ta z bajki , albo nadzieja na stworzenie w końcu takiego wymarzonego domu bądź rodziny...

Jeśli jest przy kimś innym to na pewno nie myślę o niej jako o przyszłej partnerce, poza tym nie mam w głowie teraz żadnej kobiety, nawet zajętej, więc może to dopiero się wydarzy

slawek_88 napisał(a):Co jeszcze zwróciło moją uwagę to para Pików (często to są rodzice lub dziadkowie) na pewno z rodziny bo są przy nich ulokowane twoje emocje (9 serce). Coś z nimi są jakieś problrmy finansowe, może musisz im pomoc lub oni tobie

dziadkowie nie żyją, rodzice? , być może chodzi też o siostrę i szwagra, trudno określić

Hrabina M napisał(a):Twoi rodzice (ta para pik) 1-3 temu stracili (As trefl odw + 9 karo) niewielkie pieniądze, choć bardziej mi to wygląda na stratę bliskiego sercu (9 kier) drobiazgu.

trudno określić, nic mi do głowy nie przychodzi

Hrabina M napisał(a):Myślisz o jakiejś Pani, jednak ona na razie spogląda na innego (dama kier + Król karo) -nie martw się, te 2 Walety to pomyślne perspektywy dla Ciebie

jw nie mam w głowie nikogo konkretnego, ale nie ukrywam, że przeszkadza mi samotność

Hrabina M napisał(a):I jeszcze szansa na solidna gotówkę ( Walet kier + 10 karo )

jeśli odczytywać to jako przeszłość to była solidna gotówka dwa mies temu, jeśli jako przyszłość - musimy poczekaćUśmiech

Hrabina M napisał(a):Przy Tobie są nerwy (ja tak czytam piki, ta 9) na szczęście idą bardzo pomyślne nowiny (As karo+ 10 kier) od życzliwych Ci ludzi (para trefl)- masz blisko siebie anioły w ludzkich postaciach. A może to wieści dotyczące Twoich dziadków?

nerwy- trochę tak, czasem praca, czasem samotność mnie deprymuje
idą pomyślne nowiny od pary trefli - jeśli się coś takiego wydarzy dam znaćUśmiech

Hrabina M napisał(a):Będzie sprawa w urzędzie, jakiś niewysoko postawiony urzędas (rząd pików na dole) może napsuć Ci krwi (co to nie on, jak wiele od niego zależy itp bzdury)- to wszystko będzie miało pomyślne zakończenie ( As kier + Dama karo). Możliwa wizyta blondynki.

to też na pozycji przyszłość więc czekamyUśmiech

Angels fall first...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości