Wątek zamknięty

Lenormand (mała talia) - wyciągnę karty w ramach ćwiczeń
#59

Peciak napisał(a):sprzedaż samochochodu Boo222

Dlaczego klient zwleka z zapłatą:
2 koniczyna + 24 Serce + 36 Krzyż = 26 Księga
Tak mi to wygląda na jakieś jego rozczarowanie, może żałuje szybkiego zakupu, może chciałby jeszcze coś w papierach posprawdzać, może zakupu dokonywał z myślą o domu, o bliskiej osobie i coś się popsuło w jego relacjach.

Ale na pytanie "kiedy? jaka jest szansa że pieniądze będą do końca przyszłego tygodnia" wyszły 34 Ryby i 2 Koniczyna; na pytanie "jak Boo222 będzie się czuła po otrzymaniu pieniędzy?" wyszła karta 13 Dziecko, na wszelki wypadek dociągnęłam 33 Klucz i 9 Bukiet, więc po tych kartach powinnaś się spodziewać pieniędzy nawet w ciągu tygodnia i będziesz zadowolona z otrzymanej kwoty.

Jeżeli ktoś chciałby coś dodać lub odjąć, to zapraszam do wspólnej interpretacji i uwag wszelakich Ok


Hej, chcialam zweryfikowac twoja wrozbe. Wszystko sie sprawdzilo, auto zostalo sprzedane a ja dostalam pieniazki w zeszlym tygodniu jak pisalasUśmiech troszeczke mniej ale i tak jestem zadowolona ze mam juz to z glowy i nie stracilam Uśmiech)) pozdrawiam i bardzo polecam dla wszystkich forumowiczow Uśmiech
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości