Purpura

Kasha40 napisał(a):nie wiem czy zauważyliście ... ale od sobotniej nocnej imprezy z dancingiem i z pokazem gaci ... Syla już się nie pojawiłam po tym jak wypiła za dużo schłodzonego piwka i bez ciuchów na miotle latała ...
mam obawy, że albo po pijaku i goła na miotle wleciała jednak do sąsiada a nie do siebie lub

ma szlaban od męża za latanie bez ciuchów na miotle po nocy! Rotfl


Syla - jesli masz ukryty gdzieś telefon z internetem ... to jesteśmy z Tobą!
minie mężusiowi niedługo! Pociesza
Buźki

Kwiatek

koniec imprez ... lub będziesz zawsze kierowcą i nie będziesz juz piła???? Myśli
Kasiu przewiałam sobie to i owo i musiałam męża prosić o grzanie Zawstydzony Sąsiad stary i brzydki ,wiec chyba by nie podołał Rotfl Rotfl
No ja taka zawodowa pijaczka ,że hoho Rotfl Koniec Bezradny Od dzis jestem tylko kierowcą Wyśmiewacz Mam zabronione, bo zakatarzona pisia to nic miłego :laughing-rolling:
morfeusz napisał(a):ja mam purpurowe łoże... Rotfl

wczoraj też pomyślałem, że długo już Syli nie ma, może znowu gdzieś wojażuje, albo się odziewa po ostatniej imprezie Uśmiech
Ok tak masz racje, w jednym i drugim, odechciało mi sie wojaży z gołą dupą i teraz tylko odziana na imprezce, ale tak po cichu, aby mąż mi nie zabrał telefonu z internetem Rotfl Choć te Twoje purpurowe łoże to pokusa Figielek
Odezwe się wieczorkiem, bo teraz mam szlaban Rotfl
żartuje, jedziemy na grilla Mniam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości