Zwiazek wibracji 9
#8

Taka ciekawostka, że związek o wibracji 9 miała Królowa Elżbieta - ona 7/16 z karmą miłości i jej mąż Filip - niby 2 spokojna numeorlogiczna, ale miał tam np. 5 w miniusie i te szaleństwa i zdrady m.in. w tym się kryją. 
A jak żyli Elżbieta i Filip? Razem a wciąż osobno. 

Zobaczcie: Ona 7/16 z karmą miłości - ile cierpiała przez Niego, a jednak kochała. Myślę, że zmarła i z racji wieku, bo organizm po prostu zmęczony jest, osłąbiony, ale pewnie też przeżyła załamanie po śmierci Filipa. Naukowcy mówią o czymś takim jak złamane serce jako przyczyna pogorszenia sie zdrowia, a nawet śmierci w efekcie - wierzę w to. Kobieta, która wybaczyła tyle zdrad, tak kochała bezgranicznie musiała mocno przeżyć śmierć Filipa. 
A zatem relacja 7/16 i 2 taka własnie była. 

Sama miałam relację 8 + 1 - to jest walka o władzę trochę. Ja jestem 1 i mam te pazurki. Relacja też ciężka, wciąż gdzies kontakt jest. Z 8 jest inaczej, bo jak jest z 26, a taki ten pan był, do tego miał i 35 i 44 w portrecie i mocno osadzone 7/16 w PZ i 7 w minusie na dole - to jest dopiero huragan w głowie. Nie dość, że zanim powiedział co czuje to zeszło kilka lat, w komunikacji strasznie trudny, to jeszcze z nałogami. Ale jak taka 8-ka kocha to strasznie, toksycznie, osacza wręcz. Plus taki, że na poziomie materii można stworzyć potęgę - 8 zarabia, ma smykałkę do interesów i umysł otwarty. Rozmowy z nim były mega Uśmiech  

A co jeszcze z doświadczenia napiszę: związek wibracji 9 to jest namiętność ogromna. Iskry lecą. Grey się chowa Oczko 

Ciekawią mnie inne układy w realu : 2+5, 3+ 7, 4 + 5 itp. 
Macie doświadczenia? Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
wibracja zwiazku - przez soleila007 - 13-08-2014, 17:26
Re: wibracja zwiazku - przez Shalimar - 16-08-2014, 20:41
Re: wibracja zwiazku - przez czarodziejka9 - 19-08-2014, 23:40
Re: wibracja zwiazku - przez soleila007 - 19-09-2014, 18:36



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości