Nauthiz
#26

NAUTHIZ to potrzeba osiągnięcia czegoś. 
Ci, którzy szukają porady, którzy wyciągają Runę, powinni przejrzeć swoje motywacje i oddzielić prawdziwe potrzeby od pragnień. 
Losowi należy ufać, radzi NAUTHIZ, bo w końcu doprowadzi cię do tego, czego naprawdę potrzebujesz.

NAUTHIZ to runa opóźnień. 
Teraz jest czas na cierpliwość. 
Zły stan zdrowia, poczucie ucisku itp. minie w swoim czasie. 
Martwienie się o to i tak na nic się nie zda. 
Jeśli narysujesz tę runę, oznacza to, że musisz przejść przez trudną sytuację uczenia się.
 Staw czoła swoim lękom. 
Zastanów się dwa razy przed rozpoczęciem nowych projektów. 
Równie dobrze może być tak, że w tej chwili nie masz umiejętności ani energii, by sobie z tym poradzić. 
NAUTHIZ wskazuje, że powinieneś teraz unikać wszelkich form chciwości. 
Teraz nie czas na otaczanie się rzeczami materialnymi. 
Zamiast tego skup się na swojej duchowej stronie, czasami po prostu nie możesz zmienić losu. 
Powinniście teraz zachować swoje energie. 
Ta runa wskazuje również, że nie dostajesz tego, czego potrzebujesz na poziomie emocjonalnym.
NAUTHIZ może również powiedzieć, że nadmiernie rozdmuchujesz sprawę. 
Nie marnuj własnej energii.
Runa NAUTHIZ Odwrócona
Jeśli pociągniesz NAUTHIZ w drugą stronę, zostaniesz poinformowany, że idziesz złą ścieżką. 
Jeśli będziesz tak postępował, twoje wysiłki nie zakończą się sukcesem. 
Jeśli już jesteś na złej ścieżce, bądź ze sobą szczery i przyznaj się do swoich błędów. 
Przestań robić to, co robisz i przejrzyj swoje motywy. 
Zapisz to, co jeszcze możesz zaoszczędzić. 
Jeśli Jera jest w pobliżu, prawdopodobnie zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności za błędy z przeszłości.
 Jeśli nie jesteś uczciwy wobec siebie i innych lub nie chcesz wziąć na siebie odpowiedzialności, jakaś siła wkroczy i zażąda sprawiedliwości. 
Rada odwróconej runy brzmi: napraw to, co zrobiłeś źle.

Znaczenie psychologiczne
NAUTHIZ - przymus
NAUTHIZ jest wspaniałym nauczycielem. 
Ta Runa wywołuje w nas niepokój. 
Jeśli NAUTHIZ zostanie wylosowany, możesz spodziewać się pewnych trudności, które posłużą jedynie do pomocy w rozwoju osobistym. 
Niestety, nie zawsze dostrzegamy ten aspekt przymusu i mamy tendencję do unikania NAUTHIZ
Niektórzy szukają schronienia w marzeniach, inni w bezużytecznych zajęciach, aby móc znieść nudę. 
Jeszcze inni pędzą do pracy, żeby nie czuć się.
Być może czujesz to samo, co ja, kiedy pracowałem nad tą książką. 
Zwłaszcza na początku myśli przeszkadzały mi w koncentracji. 
Kiedy usiadłem przy biurku, nagle pomyślałem o różnych rzeczach, które powinienem był zrobić. 
Był list, na który odpowiedź była już dawno spóźniona; była książka, którą powinienem przeczytać przed pisaniem; był wewnętrzny głos, który przemawiał do mnie w coraz to nowych „wariantach”, aby powstrzymać mnie od pisania. 
Nie jest tu nic wymagane poza wytrzymałością. 

Przesłanie od NAUTHIZ brzmi: wykonuj swoją pracę najlepiej, jak potrafisz w tej chwili.
NAUTHIZ to Runa silnego przymusu. 
Chodzi o to, aby móc rozpoznać głębsze znaczenie niekorzystnych sytuacji. 
Ważne jest, aby mimo wszelkich trudności dokończyć pracę. 
Potrzebne jest zrozumienie konieczności.
Zawsze staramy się powstrzymywać ten przymus za pomocą wszelkiego rodzaju wymówek, aby go uniknąć. 
Ale bądź ostrożny: takie podejście może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
 Dyscyplina jest wymagana na naszej drodze do dalszego rozwoju i wzrostu.
 Nie chodzi tu o zaspokojenie wszelkich zachcianek, ale o rozwój i prosperowanie. 
I nie w żadnym kierunku, ale w pewien sposób. 
Zachęca nas, abyśmy byli w stanie rozpoznać głębsze znaczenie przymusu. 
Przymus uczy nas doświadczania ograniczeń nie jako przeszkód, jako ułomności, ale jako możliwości, które przynoszą dalszy postęp. 
Prowadzi nas częścią naszej życiowej ścieżki i czasami warto poddać się jego prowadzeniu, bo wtedy zobaczymy, do czego to było dobre. 
W każdym ograniczeniu, które ogranicza naszą ścieżkę dalszego rozwoju, kryje się korekta kursu, która prowadzi nas z powrotem do właściwego punktu wyjścia. 
Im więcej przymusu doświadczasz, tym większy postęp zrobi dla ciebie.

Jeśli jest to Runa Odwrócona zostaniemy wezwani do ponownego rozważenia. 
Przestań opierać się przymusowi. 
Im więcej z tym walczysz, tym głębiej łapiesz się w jego szpony. 
Zaprzeczasz czemuś w sobie, ale czego? 
Wykorzystaj chęć, aby to zobaczyć, a następnie puść to! 
Cokolwiek to jest, jest po to, abyś znalazł się na właściwej drodze.
Rozpoznaj za maską przymusu, ograniczenia, wskazówki do ścieżki, która czeka na Ciebie za zakrętem
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości