#13

RAIDO jest piątą  Runą z Aett de Frey, dotyczy to ruchu. 
Ta Runa jest zaproszeniem do podróży, podróży wewnętrznej, ku duchowemu przebudzeniu. 
Aby odbyć tę podróż w dobrych warunkach, człowiek musi pozbyć się złudzeń i wiedzieć, jak znaleźć właściwą drogę.

Pozytywne znaczenia: Rozwój osobisty, przemieszczenie, podróże, okres przesłuchań, zmiana punktu widzenia.
Negatywne znaczenia: Okres kryzysu, niestabilność, bezruch, różne trudności.

Symbolizm i znaczenie wróżbiarskie
RAIDO jest powiązany z ruchem, ze ścieżką, którą musimy pokonać, aby dostać się z jednego punktu do drugiego.
Dosłownie może to być podróż, przemieszczenie, ale RAIDO nabiera pełnego znaczenia jako podróż wewnętrzna, przejście z jednego stanu świadomości do drugiego.
RAIDO to Runa o wysokiej wartości mistycznej, uczy nas, że życie jest podróżą, postępem w kierunku duchowego przebudzenia.
Ta Runa symbolizuje również koło, które mówi nam, że ten postęp człowieka w kierunku mądrości jest nieustannym restartem, ciągle odnawianym poszukiwaniem.

Ciemna strona Runy
RAIDO ostrzega nas przed wędrówką, ponieważ również przywołuje ideę struktury, porządku.
Bez dyscypliny droga prowadzi donikąd i gubimy się w ślepych zaułkach.
RAIDO zachęca nas do jasności i jasnowidzenia: musimy nauczyć się odróżniać prawdę od fałszu, kierować energie, które są źródłem rozproszenia, aby skoncentrować się na tym, co istotne.
Dobry podróżnik nie obciąża się niepotrzebnymi ciężarami, jeśli chce robić dobre postępy.

Pytanie, które zadaje nam RAIDO: 
Jakie są przeszkody, ciężary, które powstrzymują mnie przed postępem na ścieżce mojej osobistej ewolucji?
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości