Zły duch, demon?
#63

Hej Storm. Nie mam pojęcia czemu się przedstawił ale w tym śnie biła od niego dobra energia nie czułam strachu było neutralnie. Nie wiem też czy to może być prawda. Przecież taki demon może ci nawciskać kitów. Albo możesz uwierzyć takiemu jegomościowi na słowo albo nie. Przez te 2 lata zadawałam pytania . Kim jesteś lub kim jesteście. Dostawałam odpowiedź przy samym przebudzeniu. Albo podczas świadomego snu. Najpierw Serafinius następnie Melistofenius oraz Jakuta. Ostatnie to był ten sen z tym Belialem. Raz też zapytałam dlaczego mnie to spotyka i we śnie usłyszałam Bo jesteśmy dziećmi Lewiatana. Oraz że on już na mnie czeka i wszystko przygotował. Postać ta była w pół gadem w pól człowiekiem. Zanim zaczęło to tak eskalować w jednym ze snów ludzie wstali podnieśli ręce i kazali mi też to zrobić. Następnie zaczęli wychwalać imię Szatana. Ja nie chciałam po czym jedna z tłumu powiedziała że jak wybiorę Pana Szatana to będę miała dostęp do wszydtkich informacji jakie będę potrzebować oraz będę miała stały kontalt z duchami. Zaznaczam że nie interesowałam nigdy się demonami i nic o nich nie czytałam. Żyłam jak każdy inny nie wnikałam w takie sprawy. Te sny same przyszły. Sny w których są symbole oraz w których widzę innych jakbym wychodziła z ciała oraz sny w których wiem że śnie. Byłam w kościele usłyszałam że muszę wziąść kościelny. Bo to pewnie przez grzech życia tylko z urzędowym . To wszystko co opowiadam to wykracza poza logikę. Jakbym była osobą postronne to bym pomyślała że ta osoba ma jobla. Ale ja mówię prawdę. Mi się wydaję że muszę z tym sama sobię jakoś poradzić. Puki co staram się małym krokmi wrócić do Boga którego nie było w moim życiu od wielu lat. Ale nie mówię tu o kościele. Wydaje mi się że coś przyciągnęło to do mnie albo ktoś to nasłał. Staram się być lepszym człowiekiem i zobaczę jak to będzie. Niesety nie ma wiedzy takiej okultystycznej lub innej na temat tych istot. Zbieram informacje dużo czytam na ten temat ale puki co to tak wiele zdań i opini jak i ludzi. Mam bardzo mieszane uczucia na ten temat. Czasem nie wiem co już mam z tym zrobić. Czas pokaże. Puki co modlitwa biblia i poprawa siebie. ☺
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości