Nowy Rok Numerologiczny 2016/2017
#61

Temu Pan w 7mym roku z tego co mowil, wyszlo to na dobre. Zreszta ktos tam mowil mi ze rok 7my czesto wiaze sie z przeprowadzkami Uśmiech

Ja wlasnie wychodze z roku, 6tego, i tak, dla mnie bardzo trudny rok w relacjach miedzyludzkich. Nie mowie tutaj o zwiazku konkretnie, aczkolwiek w ogole nie bylam na nim skupiona, ale o rozpadajacych sie "przyjazniach" cyz odchodzacych wspolnikach oraz rodzenstwie. Mnostwo zawodzenia sie na ludziach i ich niedojzalym podejsciu. Taki rok nauki aby w zasadzie zawsze liczyc tylko na siebie Oczko Takze 6tka odwrocona totalnie!

Obecnie los mnie pcha w kolejna spolke, i juz pierwsze kroki sugeruja, ze problemy beda. Rok 7my pki co witam z dobra energia, no ale zobaczymy czy sprzyja on wspolpracy, aczkolwiek ksiazkowo, chyba nie za bardzo Uśmiech

A moze ja zwyczajnie z racji portretu powinnam isc zawsze swoja kocia droga Uśmiech
Albo wlasnie to byla nauczka za tym aby isc za energia roku, a nie swoja kocia droga (Rok 6ty zacheca aby zajac sie wlasnie rodzina, ja weszlam w interesy).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości