Ślub w złotej sukni
#1

Śniło mi się dzisiaj ze brałam drugi ślub , dlatego moja suknia nie była biała tylko zółto - złota...wyszywana jakims złotem haftem..
Kolory są niezwykle istotne w snach a żółty oznacza intuicję , mądrość, radość..
Ślub bardzo często odnosi sie do jakiegos zobowiązania, danego słowa, umowy...
Suknia pokazuje obraz jaki inni w Tobie widzą...być może ktoś uważa mnie za kobiecą i światłą, optymistyczną osobę

A teraz rozkład

1. Dlaczego przyśnił mi się ten sen? Jaka jest jego rola?- Rycerz Buław(-)
Sen zwraca uwagę na czyjąś aktywnośc, chodzi tu o aktywnośc męzczyzny, który przerwał kontakt

2. Czy ten sen mówi o czymś ważnym co wpłynie na moje życie?- 10 Buław
Sen pokazuje , że cięzko mi z tym , że męczy mnie ta sytuacja

3. Której dziedziny mojego życia ma dotyczyć ten sen?-8 Mieczy(-)
Sen dotyczy moich myśli, mam wyjśc poza schemat myślowy, poza blokady, mam wyluzować..

4. Kto będzie głównym bohaterem tego wydarzenia?-4 Puchary
Głownym bohaterem wydarzenia , które nastąpi jest ktos mocno rozczarowany, znudzony, zniesmaczony tą sytuacją (pewnie ten męzczyzna )

5. Jaki sen ma związek z przeszłością?- Paź Buław(-)
W przeszłosci aktywność relacji została zatrzymana, nie było odpowiedzi na próbę kontaktu..

6. Co stanie się w najbliższej przyszłości? O jakim wydarzeniu mówi sen?- 7 Buław(-)
Coś mnie osłabi bardzo..zrezygnuję, przegram..

7. Czy ten sen dotyczy jakiegoś dłuższego procesu w moim życiu, czy też zapowiada pojedyncze wydarzenie?- Paź Pucharow(-)
Sen zapowiada pojedyncze wydarzenie , chodzi o moje rozczarowanie z powodu czyjegos dziwnego zachowania, bedę zniesmaczona czyims zachowaniem, zdegustowana

To wtedy mogłoby być tak...
---------------1--------------
---------------2--------------
-------------3---4------------
-------------5---6------------
---------------7--------------

Reasumując sen pokazał , że powtórny kontakt z pewnym mężczyzną, z którym ten kontakt utraciłam bardzo mnie rozczaruje, osłabi, będę nim zdegustowana i rozczarowana, być może będzie chciał ze mną ubic jakiś interes, kontrakt umowę..
Mimo, że ten ktoś uważa mnie za osobą inteligentną i optymistyczną i kobiecą coś między nami nie uda się i zrezygnuje z tej znajomości , wyluzuję...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości