Nowy Rok Numerologiczny 2016/2017
#20

Warto też zauważyć, że u każdego możliwości z danego roku mogą realizować się inaczej Uśmiech
Jak pisała Aggata, Jej 9-ty rok był oczyszczający, ale trudny. I jest to zgodne z opinią wielu ludzi. A u mnie 9 rok (w zasadzie opieram się na dwóch poprzednich) nigdy nie był trudny. Co więcej, często wprowadzał coś nowego, co później zmieniało wiele w moim życiu i kończyło określony etap - coś w stylu kreski odgradzającej. Co ciekawe to w 9 dostawałem dotychczas nową jakość, a nie w 1. 1 rok zwyczajnie różnił się od poprzednich, ale to dzięki zmianom z 9. I te zmiany zawsze widziałem w kontekście uwolnienia. Może jako dośc mroczna numerologiczna 8-mka i do tego Skorpion inaczej odczuwam transformację.
Z kolei 5 rok był dla mnie zawsze paskudny - druzgocące wiadomości, problemy trudne do rozwiązania (zwykle odnoszące się jeszcze do przeszłości), dwa dołki psychiczne, śmierć mojego pupila, rozpad rodziny i różne, różne plugastwa lubią mi wychodzić w 5 roku. A jak zerkniemy na opinie LeStelle czy Madrugady, Im 5 rok przynosi konieczne zmiany, dzięki czemu mogą się rozwijać.
Co do 7-mego roku, to raczej dobry rok by poświęcić go samej sobie / samemu sobie. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości