Karty Madame Lenormand
#38

A ja 6-teczka mówię, że to genialny w swej prostocie pomysł! Oklaski Ok Od dzisiaj (czytaj - od jutra) będę brała jako kartę dnia jednego lenormanda i jednego Tarota - o tym jak to się sprawdza na pewno Wam napiszę. Tak
Próbowałam już kilka razy robić coś takiego, że jak nie mogłam do końca rozgryźć jakiegoś rozkładu w Tarocie, to dla wyjaśnienia dokładałam na końcu dwie karty lenormanda. I moim zdaniem sprawdza się to świetnie, tylko złości mnie że muszę jeszcze szukać znaczenia kart Lenormand w książeczce, bo na razie jestem zielona. :x A zdarzyło się też, że w książeczce było napisane: zależy jaka karta leży po stronie na którą otwiera się księga - ups! i musiałam dołożyć jeszcze jedną kartę. Zawstydzony Ale powiem Ci Madrugado, że czuję po prostu przez skórę, że w przyszłości te karty będą do mnie świetnie gadać i niejedną sytuację mi wyjaśnią bardziej "prosto z mostu" niż Tarot. Tak A dodatkowo - wrażenia estetyczne, bo talia Marchettiego to po prostu cudeńko, złocone brzegi, w dodatku w twardym pudełeczku zamykanym na magnesik - kiedy ją otwieram, to mam takie uczucie jakbym otwierała bombonierkę z łakociami. Mniam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Madame Lenormand - przez Dagmara.S - 20-12-2014, 21:55
Karty Lenormand - przez marta1806 - 20-09-2015, 20:21
Re: Karty Lenormand - przez Krystyna - 20-09-2015, 20:52



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości