Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

Jutro i ja wyprobuje... Albo w poniedzialek,jak nie znajde jutro swieczki...
A ja mam takie pytania.W związku z tym, że jakiś czas temu wróżka powiedziała mi, że ja z moim byłym facetem tak jakby jesteśmy stworzeni dla siebie, że być może drugi raz w życiu tak mocno się nie zakochamy. I ja i on. Ja póki co nie mówię, że chciałabym , żeby wrócił, ale żeby się odezwał... Nie chce rzucać na niego jakiś zaklęć na powrót, ale zależy mi na tym, żeby móc wyjaśnić sprawy z przeszłości. Tamta wróżka powiedziała mi wtedy, że musimy mieć kontakt,ale w rzeczywistości i nie przez jakieś portale społecznościowe. Niestety ja to wszystko źle rozegrałam i teraz stoje w miejscu, a kontakt nam się urwał. Widuje jego rodzine, znajomych,a jego ani razu od długiego już czasu. I jestem bardzo zagubiona.Bo może nawet chciałabym iść do przodu, zacząć coś innego w życiu,ale moja przeszłość mi nie pozwala.Więc postanowiłam spróbować... I mam pytanie jeśli chodzi o obrus. Musi być jednolity, biały? Zero wzorków, haftów? Musi być materiałowy? Bo nie ukrywam, że nie mam takiego obrusu i będę musiała specjalnie kupić.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości