Numerologiczna 9 i związki
#19

Wiesz, znam kolezanke z 9tka i mialam z nia dziwna relacje. Dla mnie jako dla 5tki byla ona wycienczajaca mentalnie. Okropnie duzo brala a nic nie dawala od siebie, zakonczylam z nia relacje w tym roku definitywnie, kilka razy juz prawie to zrobilam, okropnie mi kradla energie... okropnie!

Dodam ze relacja kolezenska trwala dosyc dlugo, 10 lat, wiec poznalam ja dosyc dobrze, a jak pisalam nie mam tendencji do szybkiego oceniania ludzi. Podobnie mial z nia poprzedni facet. Dopuki u mnie bylo wszystko ok, i dawalam od siebie to relacja sie w miare trzymala. Ale naszedl dla mnie trudny rok, transformacji, pierwszy raz bez pracy, zmiana calkowita zycia. Zero pytan z jej strony jak sie czuje, jak mi idzie. Zero wsparcia. Wiec zupelnie nie zdala egzaminu na kolezanke. Wczesniej kilka razy tak bylo. Dziewczyna musiala bys zawsze w srodku tego co sie dzieje, a wszyscy dookola niej skupieni na niej.

Nie wiem czy ktos jeszcze z moim gronie znajomych czy rodziny ma taka wibracje, musialabym policzyc.

Co mowilam mialo zobrazowac to ze nie kazda 9tka i jej zwiazki 9tce rowna, ale skoro chcecie generalizowac to prosze Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości