Wolna Wola Człowieka
#14

A czym jest twoim zdaniem własny system wartości? czyż tym stwierdzeniem nie zaprzeczasz istnienia własnej woli? to co teraz napisałaś to moim zdaniem jest podejmowaniem decyzji cytuję: Tu bardziej trzeba skupić się na sobie i na własnym systemie wartości. narzucanie komuś skupienie się nad sobą samym i jego systemie wartości jest ingerencją w wolną wolę drugiego człowieka i narzucaniem mu schematu systemu wartości. Nie dla każdego wolna wola ma te same znaczenie... Nie będę dyskutować i próbować wyjaśniać, jedynie co mogę zrobić to przyglądać się dalszemu dialogowi, dlaczego? już to wyjaśniłam w mojej obszernej wypowiedzi. Perełko szanuję cię i wręcz cię kocham :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-grouphug: , ale nie rozwiałaś moich wątpliwości... czym tak naprawdę jest Wolna Wola Człowieka... cytuję pierwsze słowa LeCaro : Określenie "wolna wola" jest według mnie często albo nadużywane, albo - nawet częściej - źle rozumiane. Na pewno też pojęcie wolnej woli jest tym, nad czym często zastanawiają się wróżbici, jasnowidze, astrologowie...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości