Kolaboratywne talie
#36

Dziękuję za miłe słowa, dziewczyny. Buziak I Tobie, Madrugado, za pomoc. Buziak

Jednorożec LeCaro napisał(a):Bardzo ciekawe przedstawienie Siły Karolino... taka czysta Siła, bez pogromcy w formie dziewczyny na przykład... troszkę "smocza" w wyrazie. Nie wiem co o tym myślisz, ale ja bym dała tło kontrastowe - zielone. Uśmiech
Gdy tylko pomyślałam, jak wyglądałaby moja wersja Siły, od razu taki właśnie obraz przyszedł mi do głowy. Rotfl Jest smocza dlatego, że ja wprost uwielbiam smoki, a gdy widzę kartę Siły ze smokiem, to już w ogóle. Rotfl Ale nie chodzi tu tylko o moją miłość do smoków- w moim odczuciu symbolika smoka (choć jest ona dość różna i szeroka...) doskonale pasuje do tej karty. Zresztą lubię talie odchodzące (mniej lub bardziej) od tarotowej klasyki, dlatego postanowiłam, że pójdę za tym moim natchnieniem, pierwszym pomysłem.
Co do tła, to muszę przyznać- podoba mi się Twoja propozycja, LeCaro. Uśmiech Od początku ten obraz miał być pełen ognia, ale tak sobie myślę, że i zieleń bardzo fajnie pasuje. Tylko teraz mam zagwozdkę, w którą stronę pójść z tym tłem... Myśli Hmm, może zrobię dwie wersje- jedna z ognistym tłem, a druga z zielonym... Myśli Bo naprawdę sama nie wiem- i jedna i druga wersja mi pasuje... Bezradny

W ramach małego sprawozdania dodam jeszcze, że moja 10 mieczy również jest już prawie gotowa- jedyne co mi zostało, to przerobić ją na większy format i troszkę poprawić pod kątem artystycznym. Także w najbliższych dniach wrzucę kolejną kartę- już gotową. Uśmiech
Z 3 mieczy mam mały problem, bo mam w sumie kilka projektów (wcześniej był tylko jeden, dzisiaj mi się parę natworzyło) i nie wiem, który wybrać. Rotfl
Umiarkowanie jest w fazie "prawie gotowy projekt", tylko jest to bardzo proste przedstawienie i nie wiem, czy aż nie za proste... W sumie jestem zadowolona, ale to jest tak prosty pomysł, że z drugiej strony myślę sobie, czy ja rzeczywiście mam z czego być zadowolona? Język
No a 5 buław w dalszym ciągu nie ma wykrystalizowanego obrazu- mam na razie 3 pomysły pt. "zarys", ale ciągle czekam na pojawienie się tego właściwego obrazu. :roll:

Natomiast odnośnie samej talii, to mam jeszcze taki pomysł, żeby każda z nas poza samym zdjęciem karty dodała może jeszcze jakiś krótki opis, wyjaśnienie, dlaczego tak a nie inaczej postanowiła daną kartę przedstawić. No i powstałoby później coś w rodzaju przewodnika po symbolice kart. Co Wy na to?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości