Cała prawda o aniołach...
#88

Chyba rozumiem... Uśmiech
Kluczowe jest jednak to, że ja mam bardzo różne od Twojego spojrzenie na kwestie Boga, świata dusz, zmarłych, itp., a m.in.- co zresztą za tym idzie- również aniołów.
Wiadomo, że są takie istoty (tzn.- piszę czysto teorytycznie), jak archanioł Rafał, Michał czy Uriel. Na przykład. (Tak nawiasem: spotkałam się z rozmaitymi "systemami" aniołów.) I teraz- wg tego wcześniej przytoczonego przez Ciebie cytatu można (chyba) stwierdzić, że te istoty zostały stworzone aby być aniołami, aby być posyłane, by pomagać ludziom (nie wiem, czy czegoś nie poplątałam; przez ból głowy mam utrudnione myślenie... Smutny).

Natomiast wg mojej wiedzy nie ma czegoś takiego, jak posyłanie dusz po coś- tzn. nie jest tak, że Źródło (tak ja określam tą najwyższą energię, najwyższą istotę) mówi do danej duszy: "idź do ......., pociesz ją, wesprzyj", czy coś w ten deseń. Dusze same o tym decydują.


W każdym razie... Jak już napisałam: ludzie często za anioły biorą właśnie swoich przewodników duchowych lub zmarłych bliskich. Natomiast anioły jako takie nie istnieją. Przynajmniej nie w Prawdziwej Rzeczywistości. Ale mogą istnieć w rzeczywistości zbiorowej lub indywidualnej.
Taka jest moja wiedza na temat aniołów, takie jest moje spojrzenie. Uśmiech (Napisałam to tylko niejako w ramach podsumowania, zebrania tego w jednym poście.)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości