Wampiryzm energetyczny
#84

Cytat:cos takiego, jak szacunek dla "wiezow krwi" tez raczej nie istnieje, chyba naogladales sie filmow o wampirach :sarcastic:

Eee, nie wiem skąd to wywnioskowałaś, ale nie wierzę w to, fakt faktem, trzymamy się razem, w sensie, mamy do siebie sentyment, ale to nie znaczy, że nie mam przyjaciół wśród zwykłych ludzi. Filmów nie oglądam, większość tego co tam jest, to bujda.

Cytat:widzisz, wedlug mnie wampirem jest kazdy, kto ciagnie od Ciebie energie - moze mamy rozne definicje wapmpira
i nie zgadzam sie z tym, ze wampiry maja jakies zasady -tak samo, jak nie ma ich waz polykajacy swoja ofiare - ma tylko tyle zasad, by one pomogly mu przezyc

Problem w tym, że tylko wampiry ciągną od Ciebie energię - nie zwykli ludzie. Zaś zwykły człowiek nie staje się wampirem energetycznym bo nie ma takiej świadomej i podświadomej potrzeby, większość nie wie co to prana, więc pozyskuje energię podświadomie, po co czerpać z ludzi, skoro mają możliwość czerpania z kosmosu? My takiej możliwości nie mamy, więc podświadomie i świadomie karmimy się ludzką.

Odnośnie więzów krwii, my mamy bardziej tradycyjne/konserwatywne pojęcie o nich Uśmiech

Odnośnie ofiary, nieświadomych linków, itd. Wystarczy mieć wiedzę i można uniknąć poniekąd krzywdzenia innych, słyszałaś kiedyś o tarczy lustrzanej? Albo o potocznie nazywanym kokonie energetycznym? Wystarczy założyć takie coś i nie założę żadnego nieświadomego linku, zdejmujesz na czas karmienia się i zakładasz ponownie, to chroni osoby bliskie.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości