Zapachy:)
#3

A ja jeszcze jedną ciekawostkę powiem, którą gdzieś przeczytałam odnośnie właśnie naszego "osobistego zapachu" i kontaktów z przeciwną płciąOczko Podobno jeśli osobisty zapach drugiej osoby nie podoba nam się, najprawdopodobniej jest ona zbyt podobna do nas (jakieś geny i chemia ^^) i będzie miało to wpływ na przyszłe potomstwoUśmiech Bo najlepiej jeśli partner ma geny zupełnie inne od naszegoOczko

Co do aromaterapii, to raz brałam udział w warsztacie aromaterapii (ale był to warsztat terapeutyczny związany z arteterapią), który był naprawdę super doznaniem. Przywoływanie zapachami wspomnień, relaksowanie się przez zapach, analizowanie z czym się kojarzą dane zapachyOczko fajna sprawa bardzo.
Myślę, że możesz Filifionko kupić sobie naturalne olejki i we własnym zakresie coś podziałać. Albo nawet samemu skonstruować jakiś olejek do masażu z naturalnymi olejkami! Uśmiech do tego olejek w kominek, świeczki i chwila tylko dla CiebieOczko

Ja też lubię słodkie perfumy i tak analizując perfumy jakie mam, to są 3 główne "składniki", które znajdują się w praktycznie wszystkich perfumach które lubię : wanilia, ambra i piżmoUśmiech
Słyszałam, że jak zapach do nas super pasuję, to dlatego my przestajemy go czućSmutny niby dobrze, ale szkodaUśmiech
a słyszałaś może o perfumach Molecule?
"Molecule 01 to zapach złożony wyłącznie z Iso E Super i alkoholu. Mimo pozornej prostoty jest jednym z najbardziej zaskakujących zapachów, jakie wyszły spod ludzkiej ręki. Pachnie, nie pachnie – oto jest pytanie? Molecule 01 ma zdolność zamiany aromatu w wiele różnych akordów w zależności od nas samych i otoczenia, bo na sposób ekspresji Iso E Super wpływa wiele różnych czynników. Ba! Czasami Molecule 01 potrafi nie pachnieć wcale dla naszego nosa, choć nasze otoczenie będzie wyraźnie czuło swoistą aurę, jaką roztoczy ta mikstura." - opis ze strony galilu.pl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości