Wątek zamknięty

Moja Piramida Życia
#17

Nadzieja dzięki za Twoje wyliczenia. Rotfl
Ramono wykonałaś kawał dobrej roboty.Duzo z tego co napisałaś jest prawdą .Moje życie to Kole Fortuny, raz na wozie raz pod wozem ,ale ta moja tzw."Pieczec Boza "sprawia ,że jak kot zawsze spadam na cztery łapy.
ramona napisał(a):To doświadczenia związane z materią o nabywaniu i traceniu.To czasami dziedziczenie po rodzicach , dziadkach materii , lub mieszkania.
Prawda dziedziczę ,a czasami tez i tracę w wyniku nieprzemyślanych decyzji.
ramona napisał(a):To oszczędność, nawet skąpstwo także w słowach i uczuciach.
To osoby z umiejętnością planowania , ksztaltowania.
Tak nie do końca pasuje to do mnie ,chyba Bliźniak daje tu o sobie znać Lol Lol Nie jestem oszczędna ani skąpa , potrafię sie dzielić tym co mam i robię to. Rotfl Uśmiech radość na na twarzy drugiego człowieka sprawia ,ze jestem szczesliwa .Pewnie jest to trochę egoistyczne z mojej strony ,ale tak jest. Prawdą jest to co napisałaś "co twoje to i moje , a co moje to nie rusz" Mam kilka rzeczy ,które sa tylko moje i nie lubię sie nimi dzielić Lol
ramona napisał(a):Kobiet niezależna musi czuć pewność jutra , dobra żona znosząca wybryki mężą , ale do momętu zdrady.
Oj !tak jestem niezależna ,ale tez daje partnerowi niezaleznosc Oczko Lol U mnie priorytetem w zwiazkach ,czy w stosunkach między ludzkich jest prawdomównosc ,uczciwość ,szczerość i zaufanie.Tak zostałam wychowana i tak było w moim domu rodzinnym.
ramona napisał(a):Mogłaśbyć z trudnego porodu np pośladkowego , kleszczowego.
Jestem jedynaczka wcześniakiem z trudnego porodu.
ramona napisał(a):Twoje wibracje mówią ze możesz mieć trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym, rozczarowania w związkach przyjacielskich , lub milosnych, ryzyko rozwodu, zmienne warunki materialne.
Ostatnimi czasy przechodzę kryzys w życiu osobistym
ramona napisał(a):Masz dar posiadania magnetyzmu , silnej woli i jeżeli go wykorzystasz pozytywnie , nie do zaspakajania głodnych zmysłów , to magnetyzm w twoich rękach będzie uzdrawiał innych.
Musze nad tym popracować Lol
ramona napisał(a):Możesz być wspaniałym nauczycielem ,wychowawcą duchowym , lekarzem ,psychologiem , ponieważ widzisz to czego nie dostrzegają inni.W negatywie bywasz rozchwiana emocjonalnie . napięta , nerwowa, wybujała wyobraznia.
Nie wiem jak widza inni, dostrzegam Tzw ^ szóstym zmysłem ,a moze juz niedługo i siódmym jesli znajdę w sobie rownowage i nie bede taka rozchwiana emocjonalnie i zacznę prawidłowo operowac własnym "ego" .Wyobraźnie to ja mam!!!!! Lol
ramona napisał(a):Dodam jeszcze że osoba wrażliwa nawet bardzo i nadopiekuncza , biorąca na siebie nadmiar obowiązków , przywiązująca wage do błhostek i drobiazgów
Nadwrażliwa ,czasami upierdliwa!!!
ramona napisał(a):Zainteresowania podtrzymujące forme fizyczna i otwartość umysłu.
Praca literacka , terapeutyczna.
Zgadza sie w 100%
ramona napisał(a):W ostatnim Punkcie masz 5/23- to życie naznaczone podrożami i transformacjami róznego rodzaju.
Czekam na tę chwile z utęsknieniem Lol
Dzięki Ramono .
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości