Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Historie z duchami - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Duchy-opowieści i porady (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=125)
+--- Wątek: Historie z duchami (/showthread.php?tid=2100)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


Re: Historie z duchami - Hrabina M - 05-01-2013

Padłam na mój piękny pysk Rotfl Rotfl Rotfl


Re: Historie z duchami - Mystic - 05-01-2013

Libra22 napisał(a):Alex, chłopie - dusił, poddusił, ale nie udusił, bo w takim przypadku byłbyś z nami już tylko duchem, a nie ciałem. I ja bym się Ciebie bała Boi się
trochę trzymał mnie w ucisku bo myślał ze udaje zęby wyjść z tego często tak robiłem różnie sztuczki Uśmiech
to nie było duszenie palcami on był z tyłu i całą ręką dusił i druga do ciskał tą rękę Uśmiech
Więc nie wiem dla czego mi nic nie złamał Uśmiech to znaczę nie do końca bo późnej dostałem chorobie


Re: Historie z duchami - kosma_x - 05-01-2013

Alex Tygrysie sprowokowales kolege? Oczko


Re: Historie z duchami - Mystic - 05-01-2013

Wygrałem z każdym na rękę , z nim remis głupio to wyglądało jakie chuchro coś takiego i od tego my zaczęli różnie walki to dosyć regularnie było , Uśmiech


Re: Historie z duchami - kosma_x - 05-01-2013

no tak chłopaki to się lubią pobawić Rotfl

Figielek


Re: Historie z duchami - Hrabina M - 05-01-2013

Kosma_x, Kwiatek Buziak
Jesteś mądrą kobietą...


Re: Historie z duchami - kosma_x - 05-01-2013

dziękuje Hrabino Zawstydzony Buziak


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 05-01-2013

Kurde jak zaczynałem czytać wątek było do 6 stron, a jak skończyłem to już było 8 Rotfl niekończący się wątek o duchach Rotfl czytasz i czytasz i nie ma końca Rotfl też mam kilka historii Uśmiech to się podzielę a co tam :p moja babcia umarła jak miałem niecały roczek. Miała nowotwór złośliwy, pod koniec leżała już w domu i moi rodzice się nią opiekowali. Pamiętam jak tata opowiadał, że pewnego dnia dostał telefon że z babcią źle i biegł ( już nie pamiętam czy do domu czy do szpitala) w każdym bądź razie jak był w domu ( wychodząc czy wchodząc :p) w przedpokoju czuł bardzo intensywny zapach świerku i w ten sam dzień babcia umarła... często się nad tym zastanawiałem aż pewnego dnia, a mianowicie niedawno bo mniej więcej 25 - 26 października mój dziadek miał udar i trafił do szpitala. Z dnia na dzień robiło się coraz gorzej. ja ledwo co wróciłem z obrony magistra a tu mój dziadek w szpitalu. Wtedy byłem sam w domu bo rodzice dopiero wracali z wesela. Jak przyjechaliśmy, poszliśmy odwiedzić dziadka w szpitalu, ale już było kiepsko stracił przytomność i tylko ręką szukał czy ktoś przy nim jest. Czekał tylko nas i przy nas umarł. Swoją drogą straszne patrzeć jak bliska osoba odchodzi i ucieka z niej życie. Pamiętam że w ten dzień kiedy mieliśmy iść do szpitala, wróciliśmy ze sklepu, wchodzimy do przedpokoju i zdębiałem. W całym domu było czuć świerkiem i to tak intensywnym, że ho ho. Potem jak wróciliśmy do domu powiedziałem o tym mamie, jak wróciliśmy to czułem świerk i przyznała mi rację, też to poczuła.


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 05-01-2013

MOja znajoma z pracy również opowiadała mi o tym fenomenie... Jej ojciec również wyczuwa tuż przed śmiercią kogoś z rodziny specyficzny zapach - mianowicie kwiatów. Kiedy umierała ich babcia czuł kwiaty, kiedy znów jego brat, poczuł to po raz kolejny... wiele razy już tak miał i teraz boi się zawsze gdy to czuje


Re: Historie z duchami - Hrabina M - 05-01-2013

Qrcze, coś jak wbudowany czujnik Oczko


Re: Historie z duchami - Mystic - 05-01-2013

kosma_x napisał(a):Alex Tygrysie sprowokowales kolege? Oczko

Śmiesznie
Po tym jak odzyskałem przytomność złapałem się za głowie i udałem się w kąt było mnie głupio on pyta wszystko dobrze ja paczę co ty głupio pytasz mowie
ja idiotę teraz s siebie zrobiłem , on pyta nie rozumie dla czego .
Ja pytam wiedziałeś co ja robiłem .
On no leżałeś myślałem ze po tobie .
Ja do nie go nie rozumie .
Na pewno leżałem nic nie robiłem .
/On tak
To zapytałem z 10 razy .
Byłem zadowolony ze leżałem i nic nie robiłem .
Ja na 100 % nic
On myślałem ze po tobie .
Ja mówię za chwile opowiesz nic nie rozumie co się stało i on skrócie opowiedział .

Ze nie miałem żadnej wiary to zdarzenie nie miało dla mnie znaczenie żadnego i nie myślałem o nim .


Re: Historie z duchami - Hrabina M - 05-01-2013

Alex, może Ty jedną nogą byłeś po tamtej stronie...


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 05-01-2013

No ja też już jestem wyczulony na ten zapach i powiem szczerze niekoniecznie chciałbym znów to poczuć Oczko kolejna historia to pamiętny wieczór kiedy siedzieliśmy wszyscy wieczorem w domu a mianowicie moi rodzice, brat i ja i wywiązała się rozmowa o babci. Siedzieliśmy w salonie mniej więcej rozsadzeni w stronę 4 kątów pokoju. W pewnym momencie jak tata coś o babci opowiadał szklanka, która stała na stoliku eksplodowała na wszystkie strony... do tej pory pamiętam jak koło oka śmignął mi kawałek szkła... ze szklanki zostały malutkie kawałeczki...


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 05-01-2013

Hrabina M napisał(a):Qrcze, coś jak wbudowany czujnik Oczko

pejdżer Rotfl

no ale to takie straszne trochę, ja bym takiego "daru" nie chciał...


Re: Historie z duchami - Mystic - 05-01-2013

Hrabina M napisał(a):Alex, może Ty jedną nogą byłeś po tamtej stronie...
No,
daleko mnie nie wpuścili Uśmiech w 4 lata miale odejść z tego świata 1 raz i tak trzymaj mnie tu na sile Hura Uśmiech
Z jednej strony to dobre jest dla życia bo ktoś cie prowadzi i ratuje Oczko


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 05-01-2013

o jaaa... pawson to już przerażające zjawisko...

Właśnie wszyscy zawsze mi mówią że należy bać się żywych a nie zmarłych, ale to nie jest tak do końca. No weźmy np. tą twoją wybuchającą szklankę, albo ludzi których coś dosłownie zadrapało w plecy zostawiając ślady... często słyszy się też o zepchnięciu ze schodów i jeszcze inne przypadki dosłownie fizycznej agresji! Krzyk
Z tymi duchami to trzeba bardzo ostrożnie...


Re: Historie z duchami - Hrabina M - 05-01-2013

Alex i dobrze, że Cię trzymają-widocznie jesteś tu bardzo potrzebny Uśmiech
Sławek- zadrapanie w plecy??? Phi, coś Ty taki wrażliwy... Rotfl


Re: Historie z duchami - Mystic - 05-01-2013

Ja słyszałem tez ze my farma energetyczna dla innych bytów i dla tego tu taki stres , wojna panuje bo to daje energie Oczko

Hrabina M żadnego pożytku nie robię ja tylko robię rozróbie jak ktoś mnie zna to pada ze śmiechu
jak miałem pójść do wojska to wszyscy padali ze śmiechu ze kapitan świra dostanie a jednostki zamkną na amen Uśmiech
Mam inne podejście to świata Uśmiech Ogólnie nie rozumie tego świata i jak tu można żyć Wyśmiewacz


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 05-01-2013

nie żebym miał coś przeciw podrapaniu w plecy... jak mus to mus Rotfl


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 05-01-2013

slawek_88 napisał(a):o jaaa... pawson to już przerażające zjawisko...

Właśnie wszyscy zawsze mi mówią że należy bać się żywych a nie zmarłych, ale to nie jest tak do końca. No weźmy np. tą twoją wybuchającą szklankę, albo ludzi których coś dosłownie zadrapało w plecy zostawiając ślady... często słyszy się też o zepchnięciu ze schodów i jeszcze inne przypadki dosłownie fizycznej agresji! Krzyk
Z tymi duchami to trzeba bardzo ostrożnie...
Cóż też nie byłem tym zachwycony :p przez chwile nikt nic nie mówił i była kompletna cisza :p
Swoją drogą mam kolejną historię mniej przerażającą Oczko kolega na studiach opowiadał nam o dziwnym stworze, który nękał czy nęka jego wieś. Mianowicie stwór mierzący gdzieś półtora metra czy mniejszy, który uwaga nazywany jest KUDKUDAKIEM Rotfl mieszka w polach kukurydzy, robi duuże kupy i porywa zwierzęta. Do tego jest wredny chociaż nie opowiedział nam dlaczego ;p nawet o tym było w tvnie kiedyś ;p pamiętam i jak nam to opowiedział popłakaliśmy się ze śmiechu. On twierdzi że widział owego kudkudaka Rotfl


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 05-01-2013

Rotfl najlepszy opis - robi duże kupy Rotfl fajna bajkaOczko


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 05-01-2013

właśnie też mnie zastanawiało po czym te kupy robi Rotfl czy po kukurydzy czy po tych kurach co to je wykradał Rotfl czy porwanych dziewojach może Rotfl haha Rotfl