Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Historie z duchami - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Duchy-opowieści i porady (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=125)
+--- Wątek: Historie z duchami (/showthread.php?tid=2100)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 14-01-2013

Kurde popcornu nigdy za mało ;p miałem kiedyś taką maszynę do popcornu w postaci kaczora ;p wsypywało mu się do głowy ziarna kukurydzy podstawiało miskę pod dziób a on rzygał popcornem :p haha :p niestety zabrałem go ze sobą na studia i mój współlokator podniecony możliwością zrobienia w nim popcornu nasypał za dużo ziaren co w konsekwencji Kaczora zapchało i wydał z siebie trochę czarnego dymu. Na tyle było go stać i w debiucie na studiach umarł ;p Co do rozpływających się postaci ciekawa sprawa. Muszę sięgnąć pamięcią po jakieś wydarzenia... póki co nic mi do głowy nie przychodzi.


Re: Historie z duchami - Agava - 14-01-2013

Hej ludziska Uśmiech
Co do czaszek Pawson87 też również znam jedną opowieść, która równiez wydarzyła się w mojej miejscowości. Żyło sobie starsze małżeństwo, babcia taka pućka przemiła, a męża tylko pamiętam jako dziecko na wózku inwalidzkim. Pewnego razu chcieli zrobić remont piwnicy, po prostu powiększyć ją, więc jej syn wziął się za owy remont. W pewnym czasie natkną się na czaszkę i kości. Nie zwracając na nie uwage wziął je po prostu do taczki i wyrzucił z gruzem do rowu. I wtedy się zaczeło bicie szklanek, talerzy, stół podnosił się do góry itp. Trwało to trzy dni. Wezwano księdza. Ksiądz nakazał przywrócić szczątki tam gdzie były i poświęcił dom. Ataki ustały, ale nowi lokatorzy chyba do tj pory nie wiedzą z kim śpią pod jednym dachem Uśmiech Uśmiech Uśmiech
przyjaźniłam się z dziewczyną z tego domu i nic nie wspominała o tym to i ja o tym zapomniałam.

A takim parkiem to nie chciala bym się nawet w dzień przejść.

Kolejną sprawą jest mój dzisiejszy dzień. Wstałam szybko rano, by pojechac z moim chlopakiem do lekarza, takie tam rutynowe badania. i oczywiście byłam zmęczona Język to strzeliłam sobie drzemkę. Ale śniły mi się tak okropne rzeczy, ze aż nie mogłaś się wybudzić ze snu. Znowu byłam w tych snach osłabiona tak jak poprzednio opowiadałam. Przewracałam się, nie mogłam nawet utrzymać głowy, ale za wszelką cene próbowałam wstać. I udało się później w moim domu były odprawiane różańce małych dzieci. Przeraził mnie ten fakt, że znajduje się tam dziecko moich byłych znajomych z którymi nie chce mieć kontaktu. Później oskarżono mnie i mojego chlopaka o zamordowanie tego dziecka itp. a nas nie było nawet w Polsce. Wybudził mnie telefon od chłopaka. Później rozmawiałam z mamą na ten temat i powiedziała, żebym przeniosła się do innego pokoju, tak jak ona to zrobiła. Zdziwiło mnie to, spytałam czemu odpowiedziala, że zauważyła, że odkąd tu śpie nie śni mi sie nic pozytywnego i mam tylko koszmary, rzeczywiście tak jest. I dodala sama od siebie, że jak ona tam spala ( wziełam pokój po mamie ) tez jej się śniła ciągle jakaś kobieta, że nie pozwoli jej przekopać ogródka, bo ona tam leży i to ona tu spoczywa, a przecież jak wspominałam poprzednio to przecież wykopano ją i zawieziono na cmentarz. Byłam i jestem w szoku. Powiedziała jeszcze, ze to powtarzało się ciągle więc postanowiła się przenieść i od tej pory ma dobry sen. Nie wiem chyba zrobie podobnie ...


Re: Historie z duchami - Agava - 14-01-2013

Ps. Dziękuję za popcorn Rotfl Rotfl Rotfl trochę w zęby właził, ale był smaczny Uśmiech nie przypaliłeś go Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Hura


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 14-01-2013

Hm ja mam dobre sny ostatnio, w sumie niektórych to nie pamiętam. Ale dziś mi się śniło np że w autobusie nie skasowaliśmy biletów i trzeba było wybiec i kurde super kanar mnie gonił ;p i mnie dogonił i wlepił mi mandat... nosz niespotykana sprawa :p przecież nie ma takich szybkich kanarów haha Rotfl


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 14-01-2013

Wszystlko możliwe, bo nie mam kaczora do popcornu jak Paweł Rotfl szkoda że kolga mu przepalił - a nie był za slony, bo sól to ja lubie Rotfl
Paweł trzeba było rzucić go kapiem mocy!!!!


Re: Historie z duchami - Agava - 14-01-2013

Kanarów takich nie ma, ale w snach wszystko może się zdarzyć Język, slawek_88 czyżbyś specjalnie przesolił ! Oczko


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 14-01-2013

No żeby pić wam się chciało i ktoś coś postawił Rotfl no a po drugie sól przepędza, a raczej pochłania duchy i negatywne energie, więc nic nas straszyć nie bd;D


Re: Historie z duchami - Agava - 14-01-2013

Kolejna opowieść do podobnej tematyki dziwnych postaci, to nie moje doświadczenie, ale mojego chłopaka. Kilka lat temu ok. godz. 3 w nocy wracał on od swojej byłej, ok. 3 km. Kawałek, koło jej domu znajduje się stary cmentarz, nie wiem jaki, ale najważniejsze, że stary. Znajduje się on koło jezdni, a noc była dość jasna, bo była pełnia. Wiec ten szczurek wracał sam w środku nocy. Zdziwiło się, że akurat o tej godzinie na tym cmentarzu są ludzie. Ale ubrani jak w 19 w. spojrzeli się na niego i po chwili dalej zajmowali się dalszą rozmową między sobą.

Jeszcze podobną opowieść opowiedziała mi ciocia mieszka w tym samym domu co ja, tylko że po drugiej stronie. Mówiła mi, ze jako dziecko ( ur. się w latach 40) wracała z koleżanką ze spaceru, był to mroźny wieczór, aż sam śnieg skrzypiał. Nagle koło nich przeszły dwie wysokie kobiety opatulone w ciężkie łachmany z dziwnymi dużymi, nie modnymi butami, zastanawiały się czy powiedziec ,,dobry wieczór ''. Jedna z nich jednak postanowiła powiedzieć, lecz kobiety nawet nie zwróciły uwagi, wiec przeszły obok. Gdy się odwróciły owe kobiety stały i patrzały na nie i stukały butami jedne o drugi tak jak by z zimna. Uciekły. Z tego co ciocia opowiadała to narobiła niezłego rabany w domu ze strachu. Nie chciała bym tego przezyć. Wrrr

A to Ty taki jesteś przebiegły Uśmiech stawiam piwko do czytania opowiastek na faktach Uśmiech


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 14-01-2013

Spokojnie Sławku :p klapki zawsze przy łóżku stoją :p muszę na nich runy naskrobać Rotfl haha Rotfl

Trzeba na wakacje zrobić zjazd forumowy i będziemy biegać w nocy po cmentarzach ;p Dam Ci Sławek jednego klapka drugi dla mnie ;p i będziemy prostować sprawy umarłych ;p


Re: Historie z duchami - Agava - 15-01-2013

Oooo nie !!! a ja czym bede się bronić !!! Dla mnie kapci już nie ma Smutny XD


Re: Historie z duchami - Mystic - 15-01-2013

Ja szybko reaguje ostatnio co słyszę w realu mam jak by kontynuacje we śnie Myśli
dziś we śnie wychodzie na dwór około 5 metrów wasz pies z opowieści zaczął mnie atakować drzwi nie mogłem otworzyć Krzyk pomocy po minucie paczę a on tak jak by w miejscu skaczy po myślałem
a to tylko sen , to ten pies z opowieści z forum Hura po paczyłem na niego mówiłem ze to tylko cień
ale jaki ostry , a to coś dalej tak jak by chciało za atakować mnie tylko nie mogło przeskoczyć czegoś .
i takie dziwnie uczucie miałem nie wiedziałem czy mam wejść w ten sen lub lepiej nie Bezradny

sen zmienił się na klimat sex w wielkim mieści i zacząłem podrywać dziewczynie Mniam Hura Cwaniak


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 15-01-2013

heheh zjazd pt :wakacje z duchami: Rotfl
No my klapki mocy a ty bd miała zapewne szpilki mocyOczko Jak takim butem duch dostanie to dopiero byłaby moc :violence-stickwhack: :confusion-seeingstars:
Alex jaka miła zmianka hehehhe Rotfl


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 15-01-2013

a jeszcze jak będziesz mieć okres to wszystkie będą uciekać Rotfl łącznie z nami Rotfl haha Rotfl


Re: Historie z duchami - Agava - 15-01-2013

Żart z okresem był niesmaczny ;/


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 15-01-2013

uh to był taki żart sytuacyjny Oczko chodziło mi bardziej o te nerwy które temu towarzyszą, jak uraziłem to przepraszam! Uśmiech


Re: Historie z duchami - Agava - 15-01-2013

A ja natomiast miałam tak głupi sen, że ojeju. Poznałam grupkę ludzi znajdował sie tam chłopak, którego uważam za bardzo dobrego i uczynnego dla ludzi. Ratuje im zycie i pośięca się jak mało kto ( w realu ). Ale zdziwił mnie fakt, że pije tanie wina i zadaje się z tymi mentami. Ale z czasem gdy zaczynałam ich poznac, okazało się, że są w porządku ludzmi ( chyba chodziło tu o to by nie oceniać ludzi po okładce )więc zaprosiłam ich do domu, jeden raz drugi raz, pamiętam, że musiałam ciągle sprzatać w domu i podawać im herbatę w filiżankach, bo inaczej nie chcieli. Z czasem zaczeli przejawiać swoje skłonności i namawiac mnie do ubierania się w styl gotycki i metrosexualny , nie chciałam, bo wolałam swój styl. Wtedy przyjechali moi rodzice i siostra. Byłam zszokowana co na to powiedzą, że w ich domu siedzą inaczej poubierani ludzie niż są do tego przekonani. Gdy schodziłam na dół okazało sie, że tata jest zafascynowany butami na wysokich koturnach i śmiał sie do rozpuku, gdy w nich chodzili. Więc się dogadali, ale ten chłopak, który jest wzorem do naśladowania pokazał majtki w kaczory donaldy mojemu ojcu i tym przegioł sprawe XD musiałam ich wygnać z domu, za nim wyszli jeszcze się napili i zjarali. Na koniec pamietam jak jechałam z moim chłopakiem w autobusie, a oni siedzieli z tyłu zjarani i pełni zadowolenia z życia, a ja chowalam sie przed nimi. Uśmiech Nie zapomne tych rózowych kozaków na koturnach z wielkimi klamrami ;p


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 15-01-2013

Ja dziś rozpoczynam kolejny dzień poszukiwań pracy ;/ ale za nim powysyłam Cv muszę chyba jeszcze poleżeć po śniadaniu :p


Re: Historie z duchami - Agava - 15-01-2013

przyjmuje przeprosiny Oczko a co do pracy teraz jest bardzo cięzko na rynku pracy Smutny


Re: Historie z duchami - slawek_88 - 15-01-2013

Szkoda że wróżbitów nigdzie nie przyjmują heheheh, albo opowiadaczy duchówUśmiech Fajnie jest pracować i spełniać się hobbystycznie na raz...


Re: Historie z duchami - Pawson87 - 15-01-2013

no właśnie szukam w tym w czym chciałbym pracować... póki co ciężko ;/


Re: Historie z duchami - Mystic - 15-01-2013

Od 3 miesięcy mam ze jak by akcja przenosi się do snu to dziwnie lub we snę dokańczam rożnie zajęcia Krzyk wszystko fajnie jak by w tym śnie płacili za prace Oczko
Z tematem forum we śnie miałem chyba z 4 razy sen Uśmiech
Ogólnie zauważyłem jak czemuś nie wierze to mam akcje z tym czymś Uśmiech


slawek wróżbitów przejmuj do pracy .


Re: Historie z duchami - Agava - 15-01-2013

Sławek a Ty wróżysz ?? Ja dopiero co zaczynam po trochu poznawać karty klasyczne. wywróżyłam sobie wspólny wyjazd z chłopakiem, ale szybko o tym zapomniałam, a z czasem wrożka mi to potwierdziła. Również trochę zajmuje się interpretacją snów. Więc sobie tak myśle, że na Ciebie Aleks oddziałuje wiele bodźców od całego otoczenia i to wpływa na Twoje sny. A może zalożyli bysmy jeszcze wspólne forum na ogólne takie pogaduchy.
Co do pracy, ja pracuje na umowie o dzieło, ale słabe pieniązki i równiez poszukuje ciągle pracy. I zaczynam wątpić w siebie ;/ ehh