Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Gabinet Reiki - Loreley - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Reiki (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: Gabinet Reiki - Loreley (/showthread.php?tid=4776)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Re: Gabinet Reiki - Loreley - nasturcja1972 - 22-07-2014

¨Droga Lorely dziekuje Ci z calego serca za czas mi poswiecony i za to ze po prostu jestes....moje odczucia.... ja nic nie czulam buuuuuuuuuuu Uśmiech bylam spokojna lezalam i chcialama tylko byc wolnaUśmiech)))czy to dobrze nic nie odczuwac?


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 23-07-2014

dornet napisał(a):Czy powinnam, jakiś kolejny etap teraz przejść w oczyszczaniu organizmu. Myślę o kolejnych działaniach, możesz mi podpowiedzieć? Buziak
Dornet, możesz sama dbać o prawidłowe funkcjonowanie czakr poprzez afirmacje, wizualizacje, medytacje, krystaloterapię, litoterapię, koloroterapię i codzienne praktykowania jogi kundalini. Z czasem niestety aura się zanieczyszcza i czakry blokują - aby do tego nie dpouścić trzeba by tak wyćwiczyć swój umysł, żeby nie przyjmować żadnych negatywnych myśli i stresujących sytuacji. Niestety jest to trudne.
Pozdrawiam Buziak


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 23-07-2014

nasturcja1972 napisał(a):¨Droga Lorely dziekuje Ci z calego serca za czas mi poswiecony i za to ze po prostu jestes....moje odczucia.... ja nic nie czulam buuuuuuuuuuu Uśmiech bylam spokojna lezalam i chcialama tylko byc wolnaUśmiech)))czy to dobrze nic nie odczuwac?
Każdy organizm reaguje inaczej, jedni mają miłe odczucia, inni zasypiają, jeszcze inni odczuwają krótkotrwałe pogorszenie, a są też tacy, którzy nic nie czują podczas przekazu Reiki.
Pozdrawiam Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 24-07-2014

Dornet i Joanna - diagnozy Waszych czakr wysłałam Wam na PW.
Pozdrawiam Was gorąco Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 25-07-2014

lila_mr napisał(a):Loreley kochana jutro wyjeżdżam nad morze na dwa tygodnie, dopiero pod koniec lipca wracam i nie będę miała dostępu do internetu, więc spokojnie mnie możesz przesunąć na sam koniec kolejki Buźki I jeszcze jak by wyszły jakieś blokady, a na bank wyjdą to mogłabym prosić o usunięcie ich po moim powrocie? Kwiatek Pozdrawiam Buźki
Wysłałam ci diagnozę, rzeczywiście są pewne blokady, ale o tym w PW.


Re: Gabinet Reiki - Loreley - lila_mr - 26-07-2014

Loreley dziękuję Buźki Już odebrałam pw. Do terminu się dostosuję. Pozdrawiam Kwiatek


Re: Gabinet Reiki - Loreley - dornet - 27-07-2014

Loreley,
Proszę o diagnozę moich czakr oraz termin ich oczyszczania. Dane przesyłam na pv.
Jak zwykle serdecznie dziękuję Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 29-07-2014

lila_mr napisał(a):Loreley dziękuję Buźki Już odebrałam pw. Do terminu się dostosuję. Pozdrawiam Kwiatek
Dziś jest wtorek, to może jutro albo w niedzielę? Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - lila_mr - 29-07-2014

Potwierdzam termin środowy. Buźki Kwiatek


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 30-07-2014

lila_mr napisał(a):Potwierdzam termin środowy. Buźki Kwiatek
Energia Reiki wysłana Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - lila_mr - 31-07-2014

Loreley dziękuję Ci bardzo Kwiatek Mam szczerą nadzieję na poprawę Uśmiech Tym razem wyjątkowo nic, albo prawie nic nie odczułam podczas przekazu, a cały czas minął mi jak 5 minut, a nie pół godziny. Dziękuję Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - aggi - 01-08-2014

Witam,
Prosiłabym bardzo o przekaz energii Reiki. Potrzebne dane przesyłam w priv Uśmiech
Pozdrawiam Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 06-08-2014

Do Aggi energia już popłynęła, została Dornet.
Jednocześnie informuję, że po przekazie energii dla Dornet mój gabinet będzie zamknięty do końca lata Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - aggi - 07-08-2014

Dziękuję bardzo! Podczas wysyłania energii zasnęłam jak dziecko Uśmiech


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 09-08-2014

Dornet - wysłałam Ci na PW diagnozę czakr Uśmiech


Re: Gabinet Reiki - Loreley - dornet - 10-08-2014

Loreley,

serdecznie dziękuję za diagnozę czakr. Jestem gotowa na przekaz energii Reiki w przyszłym tygodniu. Powiedz tylko, czy wolisz poniedziałek, czy wtorek o nocnej porze?
Gorąco ściskam Buziak


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 11-08-2014

Loreley napisał(a):Dornet - wysłałam Ci na PW diagnozę czakr Uśmiech
Może być we wtorek o 23.00 Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - dornet - 11-08-2014

Kochana Loreley,
czekam we wtorek o 23 Buziak


Re: Gabinet Reiki - Loreley - dornet - 14-08-2014

Loreley napisał(a):
Loreley napisał(a):Dornet - wysłałam Ci na PW diagnozę czakr Uśmiech
Może być we wtorek o 23.00 Buźki
Dziękuję za przekaz energii. Spałam, jak suseł Buziak Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Cytryna - 14-08-2014

Ooo.... z czyms takim jeszcze sie nie spotkałam. Bardzo chętnie bym skorzystała z takiej dawki energii, bo ostatnio za dużo jej wydaje na prawo i lewo bez widocznych skutków...
Nie wiem kiedy Loreley jest dla Ciebie koniec lata, ale jeśli mogłabym w pierwszej kolejności skorzystać z Twojego daru i uzdrawiającej energii, to byłabym bardzo szczęśliwa Oczko

Pozdrawiam i miłego urlopowania Oczko


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Loreley - 14-08-2014

Cytryna napisał(a):Ooo.... z czyms takim jeszcze sie nie spotkałam. Bardzo chętnie bym skorzystała z takiej dawki energii, bo ostatnio za dużo jej wydaje na prawo i lewo bez widocznych skutków...
Nie wiem kiedy Loreley jest dla Ciebie koniec lata, ale jeśli mogłabym w pierwszej kolejności skorzystać z Twojego daru i uzdrawiającej energii, to byłabym bardzo szczęśliwa Oczko

Pozdrawiam i miłego urlopowania Oczko
Dla Wiccan koniec lata nadchodzi wraz ze Świętem Mabon - 21.09.
Nie urlopuję niestety, ale ze względu na ładną pogodę spędzam czas na spacerach albo na balkonie a nie przed kompem Tak
Pozdrawiam cieplutko Buźki


Re: Gabinet Reiki - Loreley - Cytryna - 15-08-2014

W takim razie pięknej pogody i regeneracji sił witalnych. pozdrawiam Oczko